Akcja profilaktyczna - Pakiety badań na Dzień Babci i Dziadka 2023

Specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka od 13.01.2023r. do 23.01.2023r. w e-Sklepie DIAGNOSTYKI trwa akcja profilaktyczna, podczas której oferujemy pakiety: e-Pakiet podarunkowy dla kobiet oraz e-Pakiet podarunkowy dla mężczyzn w cenie obniżonej o 15%.

Bardzo ważne jest, aby po 50. r. ż. regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia, gdyż ryzyko niektórych chorób znacznie wzrasta. Pomocne w tym są różnego rodzaju badania laboratoryjne, które potrafią wykryć wiele potencjalnych chorób we wczesnym ich stadium. Dzięki temu możliwe jest szybkie i całkowite ich zwalczenie.

Podaruj bliskim zdrowie w prezencie

Badania znajdujące się w pakietach obejmują szeroki zakres badań, które ułatwią rozpoznanie i diagnostykę chorób często występujących u osób po 50. r. ż. W ich skład wchodzą takie badania jak m.in.: morfologia krwi, kreatynina, lipidogram, glukoza czy elektrolity pozwalające na ogólną ocenę stanu zdrowia. Ponadto każdy z pakietów wyróżnia się badaniami dobranymi pod schorzenia dotykające kobiet oraz mężczyzn.

  • e-Pakiet podarunkowy dla kobiet – określenie stężenia wapnia, fosforanów oraz witaminy D pomoże w ocenie stanu kości, RF (czynnik reumatoidalny) to jeden z głównych parametrów, który jest stosowany w diagnostyce reumatoidalnego zapalenia stawów i różnicowania przyczyn bólu stawów, TSH pozwala ocenić stan metaboliczny tarczycy oraz wykryć ewentualne choroby.
  • e-Pakiet podarunkowy dla mężczyznPSA, jest przydatny w diagnostyce, leczeniu i monitorowaniu  przerostu prostaty i raka prostaty. Ponadto na schorzenia wątroby mogą wskazywać odbiegające od normy oznaczenia ALT czy GGTP, a niski poziom testosteronu może świadczyć o konieczności suplementacji tego hormonu.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI od 13.01.2023r. do 23.01.2023 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: PODARUJ15, który obniża cenę e-Pakietów: podarunkowy dla kobiet oraz podarunkowy dla mężczyzn o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: realizuje e commerce: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Vouchery nie są imienne, zatem można je podarować w prezencie innej osobie.


SPRAWDŹ PAKIETY PODARUNKOWE