Akcja profilaktyczna – Pakiety badań dla Mamy, Taty i Dziecka 2023 w niższej cenie

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej Diagnostyki „Pakiety badań dla Mamy, Taty i Dziecka 2023 w niższej cenie”Od 22.05.23 do 27.06.23 mogą Państwo kupić następujące pakiety w cenie obniżonej o 15%: e-Pakiet dla kobiet, e-Pakiet kobiet dojrzałych, e-Pakiet dla mężczyzn, e-Pakiet dla dzieci.

e-Pakiet dla kobiet

Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Badania wchodzące w skład e-Pakietu powodują zwiększenie świadomości o stanie własnego zdrowia oraz sprawdzenie w jakiej kondycji jest nasz organizm. W sytuacji, gdy wyniki badań są poza granicami normy, możliwa jest szybka diagnostyka oraz zahamowanie rozwoju ewentualnej choroby.

Więcej informacji o pakiecie jest dostępnych tutaj.


e-Pakiet dla mężczyzn

Badania w pakiecie obejmują podstawowe parametry biochemiczne, pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia, odżywienia oraz funkcji narządów, takich jak nerki, prostata czy tarczyca. Nieprawidłowe wyniki tych badań mogą być sygnałem przebiegających chorób. Ponadto mogą być wskaźnikiem przebiegającego stanu zapalnego.

Więcej informacji o pakiecie jest dostępnych tutaj.


e-Pakiet dla kobiet dojrzałych

Dzięki badaniom znajdującym się w pakiecie jesteśmy w stanie uzyskać ogólny obraz kondycji organizmu. Pakiet dedykowany jest kobietom dojrzałym, tj. będących w okresie menopauzy. Badania w pakiecie skupiają się na określeniu statusu hormonalnego kobiety i wiążących się z nim zmian w gospodarce mineralnej organizmu.

Więcej informacji o pakiecie jest dostępnych tutaj.


e-Pakiet dla dzieci

Dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. W Pakiecie znajdują się badania, które pomagają wykryć choroby najczęściej występujące w tym okresie życia, np. zakażenia układu moczowego, anemia, schorzenia tarczycy, robaczyce związane z pasożytami jelitowymi.

Więcej informacji o pakiecie jest dostępnych tutaj.


Jak kupić e-Pakiet badań?

Zestawy badań w niższych cenach dostępne są wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. W koszyku należy podać kod RODZINA15 (15% zniżki na e-Pakiet dla kobiet, e-Pakiet dla kobiet dojrzałych, e-Pakiet dla mężczyzn oraz e-Pakiet dla dzieci), który obniży ich cenę. Pakiety badań można kupić dla siebie lub w prezencie dla bliskich, ponieważ vouchery na badania nie są imienne.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.