Akcja profilaktyczna – Zadbaj o zdrowie w czasie wakacji

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej DIAGNOSTYKI „Zadbaj o zdrowie w czasie wakacji”, która będzie trwać od 12.06.23 do 31.08.23. W ramach akcji oferujemy następujące pakiety w cenie obniżonej o 15%: e-Pakiet dla każdego (premium) oraz e-Pakiet Badanie niedoboru witamin i minerałów.

e-Pakiet dla każdego (premium)

Badania w pakiecie zawierają podstawowe parametry biochemiczne, pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia, odżywienia oraz funkcji narządów, takich jak nerki, wątroba czy tarczyca. Nieprawidłowe wyniki badań mogą być sygnałem przebiegających chorób, m.in. cukrzycy, anemii, niedoczynności lub nadczynności tarczycy. Ponadto mogą być wskaźnikiem przebiegającego stanu zapalnego.

Więcej informacji o pakiecie jest dostępnych tutaj.


e-Pakiet badanie niedoboru witamin i minerałów

Badania znajdujące się w pakiecie obejmują szeroką gamę badań, umożliwiających diagnostykę niedoborów witamin i składników mineralnych takich jak: witamina D metabolit 25(OH), witamina B12, kwas foliowy (witamina B9), wapń całkowity, fosfor, magnez, żelazo, cynk. Wyniki przeprowadzonych badań pomogą w ustaleniu przyczyn doskwierających objawów, a także stanowią podstawę do sprecyzowania dawki suplementacji witamin lub składników mineralnych. 

Więcej informacji o pakiecie jest dostępnych tutaj.


Jak kupić e-Pakiet badań?

Zestawy badań w niższych cenach dostępne są wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. W koszyku należy podać kod WAKACJE15 (15% zniżki na e-Pakiet dla każdego (premium), e-Pakiet badanie niedoboru witamin i minerałów), który obniży ich cenę. Pakiety badań można kupić dla siebie lub w prezencie dla bliskich, ponieważ vouchery na badania nie są imienne.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.