Lubię to! Ruszył nowy serwis internetowy sieci DIAGNOSTYKA

Od dziś witamy w zupełnie nowym serwisie internetowym sieci DIAGNOSTYKA. Nowa jest nie tylko szata graficzna i nawigacja strony – przez kilka miesięcy wytężonej pracy, setki godzin programowania, liczne analizy eksperckie i testy z udziałem użytkowników – uzyskaliśmy zupełnie nowy projekt architektury informacji.  Serwis został zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google oraz dostosowany do wyświetlania na różnych urządzeniach  i przeglądarkach.

Co najważniejsze – udało nam się także wykorzystać ponad 10 lat doświadczeń, czyli „przekierować” zawartość kilku tysięcy podstron i artykułów dotychczasowej strony www na nowy serwis. Tym samym naszym klientom oddajemy do dyspozycji miejsce zawierające możliwie szeroką wiedzę nt. nowoczesnych badań laboratoryjnych oraz placówek gdzie można je zlecić. A dzieci zapraszamy na „łapanie biedroneczek” do punktów przyjaznych maluchom gdzie czekają nagrody dla naszych dzielnych, małych pacjentów.

Nie kończymy prac nad stroną; w nadchodzącym roku pojawią się na niej kolejne nowe i przydatne funkcjonalności. Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu sieci DIAGNOSTYKA oraz do stałego odwiedzenia naszego fanpage’a na FaceBooku. Chcemy zasłużyć na Wasze „Lubię to!”

 

Wśród najważniejszych zmian:

  • Nowa architektura informacji. Oddzielenie strefy dla pacjenta, lekarza oraz ogólny dział „korporacyjny”. Każdy dział posiada proste menu, porządkujące jego zawartość.
  • Nowy, bardziej przejrzysty katalog badań, umożliwiający łatwe wyszukanie w wybrany sposób. Pod każdym badaniem prezentowane są badania pokrewne, pakiety zawierające szukane badanie, oraz najbliższe placówki, w których można je wykonać. W przyszłym roku na tej bazie uruchomimy możliwość zakupu pakietów badań on-line.
  • Nowa mapa placówek zawierająca ponad 600 pozycji i umożliwiająca wyszukanie naszej najbliższej placówki wg automatycznej geolokalizacji użytkownika, wg wskazanej odległości, wybranego województwa, miasta lub rodzaju placówki. Mapa wskazuje również drogę dojazdu do wybranej placówki. Placówki zostały powiązane z dotyczącymi ich aktualnościami (np. o regionalnych promocjach czy zmiany godzin otwarcia).
  • Kompleksowe informacje „jak przygotować się do badania?” znajdziecie w nowym poradniku pacjenta
  • Aktualności i artykuły o badaniach zebraliśmy na jednej podstronie, gdzie zostały podzielone na funkcjonalne kategorie: np. promocje, nowości w ofercie, informacje z punktów pobrań, dzieci, ciąża, seniorzy, etc.
  • W jednym miejscu zebraliśmy też wszystkie materiały informacyjne dla pacjentów, które w formie ulotek można pobrać z podstrony
  • Responsywność, strona automatycznie dostosuje się do rozdzielczości urządzenia, którego używacie – dzięki temu, możecie wygodnie z niej korzystać np. na telefonach.
  • Kontakt – dzięki podziałowi działu kontakt na konkretne tematy i regiony, będziemy w stanie szybciej i sprawniej udzielać odpowiedzi na zapytania klientów.