Nowość w ofercie Diagnostyki - konsultacje wyników badań on-line

Z radością informujemy o możliwości konsultacji badań on-line z naszymi specjalistami za pomocą internetowej platformy telemedycznej, znajdującej się na stronie: konsultacje.diagnostyka.pl.

Co oznaczają wyniki naszych badań?

Zapewne niejednokrotnie każdy z nas zadawał sobie pytania: co oznaczają moje wyniki badań? Czy przedstawione parametry są za niskie, za wysokie czy może w normie? Często nie zdajemy sobie sprawy z czynników wpływających na nasze wyniki, do których należą między innymi płeć, wiek, przyjmowane leki oraz towarzyszące nam choroby. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty konsultacje wyników badań on-line, aby w szybki i wygodny sposób zasięgnąć porady u specjalisty.


Specjaliści konsultacji wyników badań on-line

Do zespołu naszej internetowej platformy telemedycznej należą kompetentni specjaliści z zakresu szeroko pojętej medycyny. Na konsultacje wyników badań on-line możemy umówić się zarówno do lekarza, doktora nauk medycznych, jak i diagnosty laboratoryjnego. Każdy ze specjalistów podchodzi w sposób indywidualny do każdego pacjenta i dokładnie analizuje przesłaną dokumentację medyczną.


Niezwykle wygodna forma konsultacji

Nasze e-wizyty są niezwykle wygodną formą konsultacji, gdyż po ich opłaceniu zadajemy specjaliście nurtujące nas pytania oraz przesyłamy potrzebną dokumentację medyczną. Odpowiedź otrzymujemy maksymalnie w ciągu 72h, a my powiadomimy Cię o niej mailowo oraz poprzez SMS. Zatem z konsultacji możesz skorzystać z domu, z pracy czy będąc na wakacjach.


Skrupulatna analiza każdego przypadku pacjenta

W czasie konsultacji specjalista odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące wyników badań laboratoryjnych. Czat z ekspertem aktywny jest 10 dni od opłacenia e-wizyty, co daje sporo czasu na skrupulatną analizę i rzetelną pomoc. Jeżeli w czasie czatu z pacjentem specjalista podejmie decyzję o konieczności przeprowadzenia dodatkowej konsultacji telefonicznej bądź wideokonsultacji, wystarczy zaplanować termin i formę kolejnej wizyty.

Zakończony czat zarchiwizuje się w zakładce zarówno ​na profilu lekarza jak i na profilu pacjenta.


Umów konsultację on-line