Pakiet sercowy w niższej cenie – Akcja profilaktyczna Diagnostyki dla czytelników Gazety Wyborczej

Od 29.09. do 05.10.2021 r. w e-Sklepie Diagnostyki trwa akcja profilaktyczna, podczas której dla czytelników Gazety Wyborczej oferujemy e-Pakiet sercowy w cenie obniżonej o 15%.

Badania w kierunku serca

W skład pakietu wchodzą m.in. D-dimer, glukoza, elektrolity, lipidogram czy magnez. Badania te umożliwiają wykrycie nieprawidłowości pracy serca i układu sercowo-naczyniowego oraz określenie ryzyka rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego w przyszłości. Pakiet jest zalecany również dla osób z rozpoznanym nadciśnieniem tętniczymcukrzycą i zespołem metabolicznymnadwagą, z chorobami sercowo-naczyniowymi w historii rodzinnej oraz palaczom

Wykrycie schorzeń serca

Oznaczanie troponiny I jest przydatne w wykrywaniu martwicy mięśnia sercowego oraz w diagnostyce niewydolności mięśnia sercowego.

Lipidogram stanowi badanie przesiewowe szacujące ryzyko rozwoju: miażdżycy naczyń i w konsekwencji choroby wieńcowej, a także zawału serca.

Pomiar D-dimerów określa ryzyko zakrzepicy żylnej i tętniczej oraz, w nieznacznym stopniu, ryzyko zawału mięśnia sercowego.

Zaburzenia stężenia elektrolitów: sodu, potasu i magnezu istotnie zaburzają pracę serca-rytm i przewodzenie nerwowe w obrębie mięśnia sercowego i wiążą się z nadciśnieniem tętniczym i dysfunkcją nerek.

Zaburzenie stężenia glukozy we krwi istotnie zwiększają ryzyko chorób sercowo naczyniowych i zgonu z przyczyn kardiologicznych.  


Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki do 05.10.2021 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: SERCE15 , który obniża cenę e-Pakietu sercowego o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź pakiet badań w e-Sklepie