Pakiety podarunkowe w niższej cenie - Świąteczna akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Coraz rzadziej używaną formą życzeń noworocznych jest „Do siego roku!!!”. W przeszłości życzenia te składał gospodarz domu łamiąc się opłatkiem z wigilijnymi gośćmi. Nie oznaczają one nic więcej poza: Abyś doczekał w zdrowiu Nowego Roku! lub prościej Zdrowego Nowego Roku!

Koniec roku jest okresem na podsumowanie swoich całorocznych dokonań, oraz dobrym czasem na tworzenie noworocznych postanowień. Może koniec roku 2021 powinien być czasem na podsumowanie swojego zdrowia, a noworoczne postanowienie dotyczyć zadbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych? Może bożonarodzeniowym prezentem nie powinien być kolejny odłożony do szuflady gadżet, a podarunkowy bon/voucher na badania profilaktyczne dedykowany dla Mamy, Żony, Męża lub Taty?

Profilaktyczne wykonywanie badań laboratoryjnych jest niezwykle odpowiedzialnym z naszej strony działaniem, zapobiegającym rozwinięciu się w organizmie wielu chorób. Umożliwia wychwycenie ich jeszcze przed wystąpieniem doskwierających objawów klinicznych, czasem na niezauważalnym i trudnym do zaobserwowania przez nas etapie. Jest to element profilaktyki zdrowotnej, oraz skuteczne  narzędzie w zapobieganiu, zahamowaniu i zwiększeniu szans na wyleczenie szeregu dolegliwości.

Mnogość jednostek chorobowych może rozwijać się przez kilka lub nawet kilkanaście lat nie dając żadnych objawów (cukrzyca typu 2, miażdżyca, przewlekła niewydolność nerek, osteoporoza, choroby nowotworwowe). W wielu przypadkach choroby te powoli i destrukcyjnie niszczą niezauważalnie nasze zdrowie, a dodatkowo z biegiem czasu stają się trudne, lub nawet niemożliwe do wyleczenia. Profilaktyczne, regularnie wykonywane badania laboratoryjne w znacznej ilości przypadłości pozwalają na wykrycie ich we wczesnej fazie, a właściwie zastosowane leczenie umożliwia całkowity powrót do zdrowia i wydłużenie naszego życia.

Życząc Państwu i ich rodzinom Zdrowego Nowego Roku (Do siego roku) w tegorocznej kampanii świątecznej przedstawiamy trzy różnorodnie skomponowane pakiety podarunkowe: dla kobiet, mężczyzn i „dla każdego”.


Badania wchodzące w skład pakietów

Wspólnym elementem, łączącym pakiet dedykowany kobietom i mężczyznom jest:

  • morfologia krwi – która oceni ogólną kondycję organizmu;
  • elektrolity, kreatynina, wskaźnik albumina/kreatynina w moczu (ACR) – parametry, za pomocą których skontrolowana zostanie praca nerek;
  • glukoza, lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, nie-HDL, LDL, TG) i kwas moczowy – badania pomocne w rozpoznawaniu zaburzeń metabolizmu (cukrzyca, miażdżyca, dna moczanowa);
  • TSH – hormon wydzielany przez przysadkę mózgową,  którego pomiar stężenia jest ważnym elementem diagnostyki zaburzeń funcji tarczycy m.in. choroby Hashimoto, czy choroby Graves – Basedowa.

W pakiecie dedykowanym kobietom dodatkowo znalazły się badania pomagające ustalić etiologię chorób układu kostno – stawowego, w tym:

  • RF – czynnik reumatoidalny, przydatny w diagnozowaniu choroby autoimmunologiczej – reumatoidalnego zapalenia stawów RZS;
  • wapń całkowity, fosfor nieorganiczny i witamina D – wskaźniki gospodarki wapniowo – fosforanowej i obrotu kostnego, ważny element diagnostyki osteoporozy, rozwijającej się w następstwie wygaszania czynności hormonalnej jajników (menopauzy).

W pakiecie dla mężczyzn, których epidemiologicznie częstym problemem zdrowotnym są zaburzenia czynności wątroby, zaburzenia potencji czy powiększenie prostaty, umieściliśmy ponadto:

  • GGTP i ALT – parametry przydatne w ocenie pracy trzustki, wątroby i dróg żółciowych;
  • testosteron – hormon produkowany przez jądra, wpływający na płodność i libido;
  • PSA – marker przerostu prostaty.

Trzeci pakiet podarunkowy jest skomponowany niezależnie od płci i jest pomocny w wykryciu nieprawidłowości zdrowotnych. W jego skład wchodzą: morfologia krwi, HBA1C (hemoglobina glikowana) oceniająca długoterminowo zaburzenia metabolizmu glukozy, lipidogram, próby wątrobowe, TSH i poziom witaminy D – coraz częściej oznaczany parametr w diagnostyce schorzeń o podłożu zapalnym lub autoimmunologicznym.


Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI do 03.01.2022 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: PREZENT20, który obniża cenę e-Pakietów: Podarunkowy dla kobiet, Podarunkowy dla mężczyzn oraz Podarunkowy (dla każdego) o 20%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: realizuje e-commerce: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


SPRAWDŹ PAKIETY PODARUNKOWE