Przygotowania do świąt z Diagnostyką - drugi tydzień

W kolejnym tygodniu odliczania i przygotowań do świąt z Diagnostyką, również przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. 

W drugim tygodniu dbania o Twoje zdrowia na święta Diagnostyka przygotowała dla Ciebie e-Pakiet piękne i zdrowe włosy – dla kobiet i mężczyzn, ze specjalną zniżką 15%, która potrwa od 08.12 do 14.12.2023 r. 

Pakiet piękne i zdrowe włosy dla kobiet i mężczyzn, jest idealny dla tych którzy szczególnie chcą w ten magiczny czas, wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo niż na co dzień. Pakiet  oferuje kompleksowe badania krwi, analizujące m.in. poziomy żelaza, witamin D, B12, oraz hormonów. Doskonały nie tylko w przypadku problemów z włosami, ale także jako profilaktyka dla ogólnej oceny stanu Twojego zdrowia. Pozwól nam pomóc przygotować Ci się na święta, zadbaj o swoje zdrowie i piękno. 

Wpisz wpisz w koszyku dedykowany akcji kod: KALENDARZURODA15 obniży on cenę pakietu e-pakiet piękne i zdrowe włosy o 15%, byś mógł zadbać również o siebie, swoje zdrowie i piękno na święta. 

Po zakupie pakietu z przygotowaną dla Ciebie zniżką otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. przed świętami. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie. Sprawdź nasze social media Facebook i Instagram, które przybierają świąteczny nastrój, podziel się z nami, w jaki sposób dbasz o swoje zdrowie przed świętami.