Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę– akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Z okazji Światowego Dnia Chorych na Osteoporozę przygotowaliśmy specjalną akcję edukacyjno-profilaktyczną. Tylko 24 czerwca 2021 r. w e-Sklepie Diagnostyki oferujemy w obniżonej cenie dwa zestawy badań w kierunku osteoporozy.

Pakiet Kostny

Pakiet obejmuje badania istotne dla profilaktyki, oceny ryzyka, diagnostyki i monitorowania leczenia osteoporozy oraz metabolicznych i zwyrodnieniowych chorób kości. Zestaw zawiera wapń całkowity, fosfor nieorganiczny i witaminę D metabolit 25 (OH). Badania te pomocne są w ocenie zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, zależnej fizjologicznie od poziomu witaminy D3. Więcej informacji o zestawie jest dostępnych tutaj.

Pakiet Osteoporoza

Zestaw wskazany szczególnie dla osób rozpoczynających leczenie osteoporozy. Obejmuje badania zalecane przez międzynarodowe, jak i polskie grupy eksperckie w ramach kontroli skuteczności terapii osteoporozy. Pomocniczo może być też stosowany w ocenie zagrożenia złamaniami. W skład pakietu wchodzą następujące badania: wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, witamina D metabolit 25 (OH), P1NP całkowity i Beta-Crosslaps (beta-CTX). Więcej informacji o zestawie jest dostępnych tutaj.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: D02021, który obniża cenę pakietu o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.

Sprawdź pakiety badań w e-Sklepie