Uwaga: zmiana regulaminu Newslettera

Szanowni Państwo,

Zgodnie z § 10 Regulamin Newslettera informujemy, że z dniem 27.03.2020 nastąpi zmiana wskazanego regulaminu w zakresie § 4, który otrzymuje  następujące brzmienie:

Korzystać z usługi Newsletter może każda osoba, która na stronie:
a) diag.pl oraz innych stronach znajdujących się na subdomenach diag.pl i diagnostyka.pl w części dotyczącej Newslettera poda swój adres e-mail, a następnie kliknie przycisk „Zapisz”. Na podany przez użytkownika adres e-mail Diagnostyka wyśle mail aktywacyjny. W jego treści będzie wskazany link do treści Regulaminu oraz następujące zgody:
•  Akceptuję Regulamin;
•  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. adres e-mail) przez Diagnostykę w celu otrzymywania informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych;
•  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Diagnostyki drogą elektroniczną informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych,  na podany zgodnie adres e-mail;
•  Potwierdzam podany adres e-mail;
Kliknięcie w link znajdujący się w otrzymanym mailu oznacza zawarcie umowy o korzystanie z usługi Newsletter i akceptację powyższych zgód.
b)  https://wyniki.diag.pl po uzyskaniu dostępu do Konta Stałego Klienta, zgodnie z Regulaminem Wyniki on-line,  w części „Moje dane” dotyczącej Newslettera, kliknie przycisk „Zapisz się”, a następnie zaznaczy checkbox:
„Zapisuję się do Newslettera i akceptuję jego Regulamin/Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. adres e-mail) przez Diagnostykę w celu otrzymywania informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych/Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Diagnostyki drogą elektroniczną  informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych,  na podany adres e-mail”.

W powyższym przypadku zaznaczenie w/w check boxa oznacza zawarcie umowy na korzystanie z usługi Newsletter.

Jeżeli Użytkownik nie podał adresu e-mail w trakcie procesu Uwierzytelniania przewidzianego w Regulaminie Wyniki on-line, po kliknięciu w „Zapisz się”, dodatkowo musi podać i zweryfikować adres e-mail. Weryfikacja polega na wpisaniu kodu otrzymanego w wiadomości e-mail w pole „Kod weryfikacyjny”.

Na podany adres e-mail Diagnostyka wyśle mail aktywacyjny, w którym będzie wskazany link do potwierdzenia wskazanego adres e-mail, w powyższym przypadku kliknięcie w link znajdujący się w otrzymanym mailu oznacza zawarcie umowy o korzystanie z usługi Newsletter.