Punkty Pobrań w Trzebnica

Filtry:

Laboratorium medyczne w Trzebnicy

Chcesz wykonać badania krwi, a może planujesz szeroką diagnostykę zawierającą badania krwi, moczu lub kału? Odwiedź wybrane laboratorium medyczne w Trzebnicy należące do sieci Diagnostyka. U nas wykonasz pojedyncze badania oraz zrealizujesz kompleksowe pakiety. Znajdziesz u nas także badania genetyczne oraz badania na ojcostwo. Aby dowiedzieć się szczegółów, odwiedź nasz e-Sklep lub skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Trzebnicy

Czy wiesz, że możesz wykonać darmowe badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Trzebnicy w jednym z naszych punktów? Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat programu Profilaktyka 40 PLUS oraz jego realizacji w punktach Diagnostyki, skontaktuj się z nami.

Badania krwi w Trzebnicy

Potrzebujesz wykonać badania krwi w Trzebnicy? Sprawdź mapę z oddziałami Diagnostyki w tym mieście. Zrealizujesz tam podstawowe badania oraz rozbudowane pakiety diagnostyczne, np. hormonalne. W każdym oddziale Diagnostyki spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, która odpowie na Twoje pytania. Informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania krwi znajdziesz w tym miejscu.

Badania moczu w Trzebnicy

Zastanawiasz się, gdzie wykonać badania moczu w Trzebnicy? Odwiedź jeden z naszych punktów w Twoim mieście. Pełną listę dostępnych badań znajdziesz stacjonarnie lub w naszym e-Sklepie, w którym dokonasz szybkich i wygodnych zakupów. Przed badaniem przeczytaj instrukcję, jak się przygotować się do badania.

Badania kału w Trzebnicy

Badania kału w Trzebnicy również wykonasz w wybranym przez Ciebie punkcie Diagnostyki. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o badaniu. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania genetyczne w Trzebnicy

Oprócz badania krwi i moczu w Diagnostyce, wykonasz także badania genetyczne w Trzebnicy. Wśród nich jest m.in. badanie pozwalające ustalić ojcostwo. Aby skorzystać z tej oferty, nie jest wymagane skierowanie od lekarza.

Badania na nietolerancje pokarmowe w Trzebnicy

Testy IMMUNOdiagDIETA wykonywane są z krwi, sprawdzają nietolerancje od kilkudziesięciu do kilkuset (obecnie aż 280) składników wywołujących nietolerancje pokarmowe. Wyniki badania zaopatrzone są w komentarz i spersonalizowane zalecenia dietetyczne. Badania możesz zakupić w e-sklepie w atrakcyjnej cenie bądź udać się do placówki i zdecydować się na badania na nietolerancje pokarmowe w Trzebnicy.