Punkty Pobrań w Tychy

Filtry:

Badania krwi w Tychach - nie tylko podstawowa morfologia

Na terenie Tychów oferujemy pełny zakres badań krwi, także bez skierowania. Aby przeprowadzić badanie należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź jak przygotować się do badania krwi. Badanie możesz także zakupić w e-sklepie.

Badania moczu i kału w Tychach - profesjonalnie

W naszej placówce można także zrealizować badania moczu i kału, zarówno ze skierowaniem, jak i bez. Odpowiednio przygotowaną próbkę (poradnik znajdziesz tutaj) należy dostarczyć do placówki w godzinach przyjmowania. Nasz personel medyczny chętnie Ci doradzi w przypadku wątpliwości.

Badania genetyczne w Tychach - zleć je u nas

W placówkach Diagnostyki w Tychach bez problemu wykonasz też badania genetyczne, takie jak test ojcostwa. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką.

Badanie nietolerancji pokarmowej w Tychach - miły personel

Realizujemy również badania nietolerancji pokarmowych, zależne od przeciwciał IgG i igG4. W naszej ofercie jest kilka pakietów badań, diagnozujących od kilkudziesięciu do kilkuset składników. Pełną ofertę testów IMMUNOdiagDIETA znajdziesz w naszym e-sklepie.