Punkty Pobrań w Tychy

Filtry:

Laboratorium medyczne w Tychach

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Tychach wybrać? Punkty sieci Diagnostyka będą najlepszym wyborem – w zależności od punktu, wykonasz u nas badania podstawowe oraz rozbudowane pakiety badań, badania genetyczne czy wymazy ginekologiczne. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących działania placówek, skontaktuj się z jedną z nich telefonicznie lub e-mailowo.

Profilaktyka 40 PLUS w Tychach

Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Tychach i skorzystaj z darmowych pakietów badań, które wykonasz w punktach sieci Diagnostyki. Program jest skierowany do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia i ma na celu zachęcenie osób do monitorowania swojego stanu zdrowia. Pakiety badań zawierają najważniejsze badania krwi, moczu i kału. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat akcji, zadzwoń do wybranej placówki Diagnostyki.

Badania krwi w Tychach

Na terenie Tychów oferujemy pełny zakres badań krwi oraz pakietów wspierających diagnostykę i kontrolę stanu zdrowia. Aby przeprowadzić badania krwi w Tychach, należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź również, jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Tychach

Jeżeli potrzebujesz wykonać badania moczu w Tychach, wybierz punkt Diagnostyki. Wykonasz je u nas zarówno ze skierowaniem, jak i bez. Odpowiednio przygotowaną próbkę (poradnik znajdziesz tutaj) należy dostarczyć do placówki w godzinach przyjmowania. Nasz personel medyczny chętnie Ci doradzi w przypadku wątpliwości. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania kału w Tychach

Badania kału bez problemu wykonasz w oddziale Diagnostyki. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów dotyczących wykonywania badania kału w Tychach, skontaktuj się z wybraną placówką. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania genetyczne w Tychach

W placówkach Diagnostyki w Tychach bez problemu wykonasz też badania genetyczne, takie jak test ojcostwa czy badania dla osób starających się o dziecko. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką.

Badanie nietolerancji pokarmowej w Tychach

Realizujemy również badania nietolerancji pokarmowych, zależne od przeciwciał IgG i igG4. W naszej ofercie jest kilka pakietów badań, diagnozujących od kilkudziesięciu do kilkuset składników. Pełną ofertę testów IMMUNOdiagDIETA znajdziesz w naszym e-sklepie.