Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Opole, ul. Reymonta 8

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Badania wrażliwe
Badania wrażliwe

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 10:00

Wtorek

07:00 - 10:00

Środa

07:00 - 10:00

Czwartek

07:00 - 10:00

Piątek

07:00 - 10:00


Uwagi dotyczące soboty: pobieranie wymazów SARS-CoV-2 do godz. 11:15


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Opole, ul. Reymonta 8

Dane kontaktowe

Telefon:77 454 60 03


Adres e-mail:

opole@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki - Opole Reymonta 8

Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu oferuje klientom pełen pakiet badań serologicznych oraz możliwość wykonania testu kasetowego w kierunku SARS CoV-2. Opolska placówka pobiera także pozostałe wymazy oraz realizuje badania wrażliwe. Punkt diagnostyczny oferuje również nieinwazyjne testy prenatalne oraz jest przyjazny dzieciom. Za badania możesz zapłacić na miejscu lub skorzystać z opcji e-commerce. Do zakupów w e-sklepie zachęcają liczne promocje organizowane przez korporację Diagnostyka. Punkt Pobrań Opole oferuje:
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Reymonta 8 Opole
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Reymonta 8 Opole
  • Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT Reymonta 8 Opole
  • Badania wrażliwe Reymonta 8 Opole
  • Obiekt realizuje e-commerce Reymonta 8 Opole
  • Obiekt przyjazny dzieciom Reymonta 8 Opole
  • Obiekt czynny w weekendy Reymonta 8 Opole
Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Wykonuje się go aby potwierdzić przebytą chorobę .Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu wykonywane są na podstawie materiału z krwi żylnej oraz testu płytkowego. Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu obejmują badania krwi, kału i moczu. Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Reymonta 8 w Opolu pozwalają na wykrycie nieprawidłowości chromosomalnych u płodu, poprzez analizę krwi matki.

Punkt Pobrań Reymonta Opole - godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Reymonta 8 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00 oraz w sobotę w godzinach od 07:00 do 15:00.  Na termin badania możesz umówić się dzwoniąc na numer placówki, mailowo lub bezpośrednio na miejscu:
  • Telefon: 663 680 130
  • Adres e-mail: opole@diag.pl

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Reymonta 8 Opole  - jak dojechać?

Punkt Reymonta 8 jest zlokalizowany w centrum Opola, nieopodal Rynku Głównego oraz Placu Wolności. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Do punktu diagnostyki dojedziesz autobusem lub tramwajem. Punkt Diagnostyki w Opolu oferuje klientom miejsca postojowe dla samochodów oraz bliskość licznych ogólnodostępnych parkingów. Łatwy dojazd, przystępne godziny otwarcia oraz możliwość wykonania badań w weekendy sprawiają, że placówka jest chętnie wybierana przez mieszkańców Opola.