Wróć do wszystkich punktów pobrań w mieście: Opole

Punkt Pobrań Diagnostyki
Opole, ul. Wodociągowa 4

Badania podstawoweBadania podstawowe
Badania wrażliweBadania wrażliwe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymazSARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz

Dane kontaktowe

Telefon:

77 541 41 91

Adres e-mail:

Lokalizacja

45-221 Opole, ul. Wodociągowa 4

Punkt Pobrań Diagnostyki – Opole, ul. Wodociągowa 4
I piętro w budynku głównym szpitala

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 12:00

Wtorek

07:00 - 12:00

Środa

07:00 - 12:00

Czwartek

07:00 - 12:00

Piątek

07:00 - 12:00

Punkt Pobrań Diagnostyki - Opole ul. Wodociągowa

Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej 4 w Opolu oferuje klientom dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce możesz wykonać badania serologiczne z surowicy krwi oraz test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG  na obecność przeciwciał potwierdzających przebyte zachorowanie. W placówce wykonasz także badania wrażliwe umożliwiające szybką diagnostykę problemów zdrowotnych. Obiekt realizuje e-commerce, dzięki czemu badania wykupisz online na stronie e-sklepu Diagnostyki. Do zakupów przez Internet zachęcają atrakcyjne ceny i liczne akcje promocyjne. Opolska placówka jest czynna od poniedziałku do piątku.  Punkt Pobrań Opole oferuje klientom:
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Wodociągowa 4 Opole
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Wodociągowa 4 Opole
  • Badania wrażliwe Wodociągowa 4 Opole
  • Realizuje e-commerce Wodociągowa 4 Opole
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku Wodociągowa 4 Opole
Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej 4 w Opolu obejmują podstawowe badania krwi, kału oraz moczu. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej 4 w Opolu pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Wodociągowej  4 w Opolu wykonywane są z materiału pobranego z krwi żylnej. Materiał do badań pobierany jest z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych oraz zasad obowiązujących w czasie pandemii COVID-19.

Punkt Pobrań Wodociągowa  Opole - godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Wodociągowej 4 wykonasz od poniedziałku do czwartku w godzinach od 07:00 do 15:00. Pobieranie materiału odbywa się w godzinach otwarcia placówki. Punkt pobrań jest nieczynny w weekendy. Termin badania można umówić na miejscu w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.
  • Telefon: 77 541 41 91
  • Adres e-mail: opole@diag.pl
  • Adres: ul. Wodociągowa 4 Opole

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wodociągowa 4 Opole - jak dojechać?

Punkt Wodociągowa 4 znajduje się w centrum Opola, na I piętrze w budynku głównym Wojewódzkiego Szpital Specjalistyczny im. Św. Jadwigi Śląskiej. W pobliżu placówki znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Punkt Diagnostyki w Opolu oferuje klientom dedykowane miejsca postojowe,  dostęp do parkingu przy szpitalu oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych w pobliżu placówki.