Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Nowe Miasto Lubawskie, ul. Targowa 28

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 734 445 396
 • Adres e-mail: bok.ilawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 10:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 10:00
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Targowa 28 Nowe Miasto Lubawskie

  Punkt Pobrań, ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie wykonuje testy kasetkowe oraz badania serologiczne na obecność SARS CoV-2 IgM IgG. Dzięki chęci odpowiedzenia na wszystkie potrzeby pacjentów realizuje również usług e-commerce oraz jest przyjazna najmłodszym.

  Punkt Pobrań ul. Targowa Nowe Miasto Lubawskie – godziny otwarcia

  Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-10:30, a pobranie materiałów odbywa się do godziny 10:00 w dni robocze. Oprócz odpłatnych badań dodatkowych Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje badania ze skierowaniem lekarskim takie jak badanie krwi, moczu czy kału w Nowych Miastach Lubawskich refundowane przez NFZ.

  Punkt Pobrań ul. Targowa Nowe Miasto Lubawskie – jakie badania realizuje?

  Dzięki szerokiej ofercie Punkt Pobrań ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie przystąpił do Programu DIAGnozujemy-DBAMY, który zawiera systematyczne badania na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników i jest skierowany do wszystkich przedsiębiorstw oraz organizacji, które chciałyby rozpocząć procedurę powrotu pracowników z trybu pracy zdalnej. Z Programu mogą też skorzystać pracownicy, którzy pracują stacjonarnie w biurze, ale istnieje potrzeba zapewniania bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Dotyczy to zwłaszcza tych podmiotów, których pracownicy wykonują obowiązki w zamkniętych pomieszczeniach, w bliskim kontakcie ze sobą lub z klientami, co sprawia, że są narażenia na styczność z nosicielami koronawirusa.

  W ramach Programu DIAGnozujemy-DBAMY Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie pacjenci mogą skorzystać z jednego badania, które zawiera dwa kroki do diagnozy. Badanie rozpoczyna się od pobrania krwi żylnej. Można je przeprowadzić w jednym z kilkuset punktów pobrań diagnostyki lub, w przypadku dużych przedsiębiorstw, zorganizować pobranie w siedzibach firm. Po pobraniu krwi pracownika próbka trafia w do diagnostów laboratoryjnych, którzy poddają je profesjonalnej analizie.

  Punkt Pobrań Nowe Miasto Lubawskie realizuje test kasetkowy SARS CoV 2-IgG, czyli immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Wyniki uzyskiwane są z pełnej próbki krwi, osocza i surowicy. Warto wiedzieć, że taki test zapewnia wstępny wynik, więc nie diagnozuje ostatecznie obecności koronawirusa. Dodatkowo Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie zapewnia badania serologiczne pod kątem  SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, wykształcone po kontakcie z wirusem. Dodatni wynik testu może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem SARS CoV-2 lub oznaczać trwającą infekcję, w tym przypadku w organizmie pojawią się przeciwciała IgM.