Ciesz się pełnią życia w każdym wieku!

Jak otrzymać nasz poradnik?

Weź udział w specjalnej akcji profilaktycznej – zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj Poradnik „DIAGNOSTYKA Zdrowia”, dedykowany kobietom i mężczyznom po 40., 50. i 60. roku życia. Po zapisie na nasz newsletter, otrzymasz również indywidualny, jednorazowy kod, który o 15% obniża ceny: Pakietu dla każdego MEDIUM lub 10 badań pojedynczych: magnezu, badania ogólnego moczu, RF, witaminy D, FSH, ft4, anty-TPO, testosteronu, PSA całkowitego i krwi utajonej w kale.

 

Jak zadbać o zdrowie po 40. roku życia?

Liczy się nie tylko aktywność fizyczna, ale także dbanie o odpowiednią dietę! Powyżej 20. roku życia metabolizm spowalnia o 2% w każdej kolejnej dekadzie życia. Sposobem na jego rozbudzenie jest m.in. spożywanie zdrowych i pożywnych śniadań czy pokarmów zawierających aminokwasy.

Jak zadbać o zdrowie po 40. roku życia?

Masz 50 lat? Postaw na profilaktykę!

Po przekroczeniu 50. roku życia warto m.in.

  • ograniczyć ilość spożywanych kalorii i wyeliminować sól z diety
  • dbać o prawidłową masę ciała
  • regularnie wykonywać badania profilaktyczne
Masz 50 lat? Postaw na profilaktykę!

Po 60. roku życia nadal bądź aktywny!

Poza ograniczeniem ilości spożywanych kalorii,
sposobem na wyeliminowanie nadwyżki energetycznej,  związanej z procesem starzenia, jest aktywność fizyczna. Udowodniono, że osoby które uprawiają dowolną formę sportu cieszą się lepszym zdrowiem fizycznym i psychicznym, budują także
więcej społecznych relacji.

Po 60. roku życia nadal bądź aktywny!

Ciesz się pełnią życia w każdym wieku!

Co otrzymam przy zapisie na newsletter?

Po zapisie na newsletter otrzymasz Poradnik „DIAGNOSTYKA Zdrowia” dla kobiet i mężczyzn w wieku 40+, 50+, 60+ oraz indywidualny kod, który o 15% obniża cenę Pakietu dla każdego MEDIUM lub o 15% obniża ceny 10 badań pojedynczych: magnezu, badania ogólnego moczu, RF, witaminy D, FSH, ft4, anty-TPO, testosteronu, PSA całkowitego i krwi utajonej w kale.

Co zawiera Poradnik „DIAGNOSTYKA Zdrowia”?

Poradnik zawiera porady zdrowotne dla osób po 40., 50. i 60. roku życia – wskazuje szczególne obszary, na które należy zwrócić uwagę w danym wieku (m.in. znajdziesz w nim informacje dot. diety czy aktywności fizycznej) i zachęca do profilaktyki zdrowotnej.

Jak działa indywidualny kod?

Kod jest indywidualny i jednorazowy. O 15% obniża cenę Pakietu dla każdego MEDIUM lub o 15% obniża ceny 10 badań pojedynczych: magnezu, badania ogólnego moczu, RF, witaminy D, FSH, ft4, anty-TPO, testosteronu, PSA całkowitego i krwi utajonej w kale.

Jak długo ważny jest indywidualny kod?

Kod jest ważny 2 tygodnie od dnia otrzymania wiadomości e-mailowej z kodem.

Gdzie należy wpisać kod?

Kod należy wpisać w koszyku w polu „Wprowadź kod”.

Gdzie mogę wykonać Pakiet dla każdego MEDIUM/wybrane badania pojedyncze?

Pakiet dla każdego MEDIUM wykonasz w jednej z placówek, którą znajdziesz pod tym linkiem. Przy zakupie badań pojedynczych należy wybrać placówkę, w której wykonasz badania.

Czy voucher jest imienny?

Voucher nie jest imienny – można go podarować w prezencie.

Ile mam dni na realizację vouchera?

Ze względów technicznych zachęcamy, żeby voucher zrealizować do 90 dni od dnia zakupu.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bezpośrednio na Twoją skrzynkę będą trafiać informacje dotyczące usług i nowości w ofercie badań, nt. akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia oraz nowo otwieranych placówek w Twojej okolicy.

Wystąpił błąd przy zapisie do newslettera
Newsletter