Ciesz się pełnią życia w każdym wieku!

Zdjęcie dla Ciesz się pełnią życia w każdym wieku!

Ciesz się pełnią życia w każdym wieku!

Po zapisie na newsletter otrzymasz Poradnik „DIAGNOSTYKA Zdrowia” dla kobiet i mężczyzn w wieku 40+, 50+, 60+ oraz indywidualny kod, który o 15% obniża cenę Pakietu dla każdego MEDIUM lub o 15% obniża ceny 10 badań pojedynczych: magnezu, badania ogólnego moczu, RF, witaminy D, FSH, ft4, anty-TPO, testosteronu, PSA całkowitego i krwi utajonej w kale.

Poradnik zawiera porady zdrowotne dla osób po 40., 50. i 60. roku życia – wskazuje szczególne obszary, na które należy zwrócić uwagę w danym wieku (m.in. znajdziesz w nim informacje dot. diety czy aktywności fizycznej) i zachęca do profilaktyki zdrowotnej.

Kod jest indywidualny i jednorazowy. O 15% obniża cenę Pakietu dla każdego MEDIUM lub o 15% obniża ceny 10 badań pojedynczych: magnezu, badania ogólnego moczu, RF, witaminy D, FSH, ft4, anty-TPO, testosteronu, PSA całkowitego i krwi utajonej w kale.

Kod jest ważny 2 tygodnie od dnia otrzymania wiadomości e-mailowej z kodem.

Kod należy wpisać w koszyku w polu „Wprowadź kod”.

Pakiet dla każdego MEDIUM wykonasz w jednej z placówek, którą znajdziesz pod tym linkiem. Przy zakupie badań pojedynczych należy wybrać placówkę, w której wykonasz badania.

Voucher nie jest imienny – można go podarować w prezencie.

Ze względów technicznych zachęcamy, żeby voucher zrealizować do 90 dni od dnia zakupu.