Akcja profilaktyczna - Dzień Babci i Dziadka 2024 

W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka, chcemy obdarować nasze babcie i dziadków czymś wyjątkowym. A nie ma bardziej wyjątkowego prezentu, niż zdrowie i troska o nich. 

Po 50. roku życia organizm potrzebuje szczególnej uwagi, a opieka nad zdrowiem staje się priorytetem, dlatego byś mógł zadbać o zdrowie swoich dziadków, Diagnostyka przygotowała specjalną akcję profilaktyczną, która potrwa od 12.01 do 22.01.2024 r.  W czasie trwania akcji, będziesz miał możliwość zakupu następujących badań w obniżonej o 15% cenie:

Ten wyjątkowy pakiet badań obejmuje szeroki zakres analiz, takich jak morfologia krwi, lipidogram, hemoglobina glikowana, próby wątrobowe, TSH oraz witamina D metabolit 25(OH). To nie tylko sprawdzian zdrowia, ale również klucz do wykrycia potencjalnych zagrożeń, które wcześniejszą interwencją możemy zahamować.

Pakiet pozwala na określenie stężenia wapnia, fosforu oraz witaminy D, które pomocne są do oceny stanu kości. RF (czynnik reumatoidalny) to jeden z głównych parametrów, który jest stosowany w diagnostyce reumatoidalnego zapalenia stawów i różnicowania przyczyn bólu stawów, a TSH pozwala ocenić stan metaboliczny tarczycy oraz wykryć ewentualne choroby.

Badanie PSA, jest przydatne w diagnostyce, leczeniu i monitorowaniu  przerostu prostaty i raka prostaty. Ponadto na schorzenia wątroby mogą wskazywać odbiegające od normy oznaczenia ALT czy GGTP, a niski poziom testosteronu może świadczyć o konieczności suplementacji tego hormonu.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, by wyrazić troskę o zdrowie swoich najbliższych.

Na Dzień Babci i Dziadka podaruj zdrowie w prezencie!

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym wyjątkowym czasie, w koszyku wpisz kod PODARUNEK15 , obniżający o 15% ceny wyżej wymienionych pakietów. Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.