Akcja profilaktyczna – Jesienna dawka zdrowia

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej DIAGNOSTYKI „Jesienna dawka zdrowia”. Od 10.10 do 9.12.22 w obniżonych cenach oferujemy następujące pakiety: e-Pakiet jesienna dawka zdrowia (podstawowy) – w cenie 89zł, e-Pakiet jesienna dawka zdrowia (rozszerzony) – w cenie 199zł, e-Pakiet jesienna dawka zdrowia (kompleksowy) – w cenie 359zł.

e-Pakiet jesienna dawka zdrowia (podstawowy)

W jego skład wchodzą takie badania jak: morfologia, lipidogram, glukoza, CRP pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia organizmu. Ponadto w pakiecie możemy znaleźć takie badania jak kreatynina, ALT, TSH, które mogą pomóc w wykryciu chorób nerek, wątroby oraz tarczycy.

e-Pakiet jesienna dawka zdrowia (rozszerzony)

W skład pakietu wchodzą badania znajdujące się w pakiecie podstawowym oraz dodatkowo m.in. transferyna – na jej podstawie możemy określić poziom zmagazynowanego żelaza, kwas moczowy – pomaga w ocenie funkcji nerek, GGTP – przydatny w diagnostyce chorób wątroby – czy witamina D wykorzystywana w diagnostyce zaburzeń odporności i schorzeń o podłożu zapalnym lub autoimmunizacyjnym.

e-Pakiet jesienna dawka zdrowia (kompleksowy)

W skład pakietu wchodzą badania znajdujące się w pakietach podstawowym i rozszerzonym. Jednak jest wzbogacony m.in. o następujące badania: Lp(a) – lipoproteina a, będąca uzupełnieniem lipidogramu, INR – wskaźnik służący określeniu krzepliwości krwi, albumina – parametr oceniający syntetyczną funkcję wątroby czy witamina B12 – oznaczenie przydatne w różnicowaniu przyczyn niedokrwistości, ale także diagnozowaniu zaburzeń neurologicznych.