Pakiet tarczycowy rozszerzony w niższej cenie - Akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Od 30.08. do 13.09.2021 r. w e-Sklepie DIAGNOSTYKI trwa akcja profilaktyczna, podczas której oferujemy e-Pakiet tarczycowy rozszerzony w cenie obniżonej o 15%.

Badania w kierunku tarczycy

W skład pakietu wchodzą: TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG i P/c. p. receptorom TSH (TRAb). Badania te umożliwiają diagnostykę chorób tarczycy, ocenę ich charakteru (niedoczynność, nadczynność) oraz przyczyn ich powstania (wskutek zaburzeń pierwotnych i wtórnych czy podłoża autoimmunologicznego).

Wykrycie schorzeń tarczycy

Pomiar TSH pozwala najszybciej wykryć zaburzenia tarczycy, nawet w momencie, gdy poziomy hormonów tarczycy pozostają w normie.

Ocena poziomów hormonów tarczycy (FT3, FT4) może być przydatna przy podejrzeniu innych niż pierwotne przyczyn tarczycy (np. drugorzędowa niedoczynność/nadczynność tarczycy) oraz u pacjentów leczonych z powodu tarczycy.

Poprzez ocenę miana przeciwciał: anty-TPO, anty-TG i TRAb można wykryć autoimmunologiczne podłoże chorób tarczycy. Anty-TPO w podwyższonym mianie charakterystyczne jest dla zapalenia tarczycy w chorobie Hashimoto czy chorobie Gravesa-Basedowa. Natomiast podwyższone miano przeciwciał anty-TG może występować w różnych chorobach tarczycy, głównie wynikających z niedoboru jodu i zapaleń tego narządu. Ocena przeciwciał przeciw receptorowi TSH (TRAb) jest najbardziej przydatna w różnicowaniu choroby Gravesa-Basedowa od choroby Hashimoto w stadium nadczynności i od poporodowego zapalenia tarczycy.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI do 13.09.2021 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: ST2021, który obniża cenę e-Pakietu tarczycowego rozszerzonego o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź pakiet badań w e-Sklepie