Pakiety badań na Dzień Babci i Dziadka. Akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka od 14.01.2022r. do 24.01.2022r. w e-Sklepie DIAGNOSTYKI trwa akcja profilaktyczna, podczas której oferujemy pakiety: e-Pakiet PODARUNKOWY dla kobiet oraz e-Pakiet PODARUNKOWY dla mężczyzn w cenie obniżonej o 15%.

Niezwykle ważne jest, aby po 50. r.ż. regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia, poprzez wykonywanie badań laboratoryjnych czy wizyty lekarskie. Nawet jeżeli czujemy się zdrowi, to w naszym organizmie może rozwijać się choroba. Wczesne wykrycie chorób pomoże w walce z nimi oraz zwiększy szanse na całkowite wyleczenie.

Podaruj bliskim zdrowie w prezencie

Pakiety znajdujące się w naszej ofercie, obejmują szeroki zakres badań, które ułatwią rozpoznanie i diagnostykę chorób często występujących u osób starszych. W skład obu pakietów wchodzą takie badania jak m.in.: morfologia, glukoza czy elektrolity. Ponadto każdy z pakietów wyróżnia się badaniami dobranymi pod schorzenia dotykające kobiet oraz mężczyzn.

  • e-Pakiet podarunkowy dla kobiet – kreatynina (wraz ze współczynnikiem eGFR) pozwala ocenić funkcję nerek, określenie stężenia wapnia, fosforanów oraz witaminy D pomoże w ocenie stanu kości, RF (czynnik reumatoidalny) to jeden z głównych parametrów, który jest stosowany w diagnostyce reumatoidalnego zapalenia stawów i różnicowania przyczyn bólu stawów, TSH pozwala ocenić stan metaboliczny tarczycy oraz wykryć ewentualne choroby.
  • e-Pakiet podarunkowy dla mężczyznPSA, jako marker raka prostaty jest badaniem, które należy regularnie wykonywać po 50 r.ż., gdyż jego oznaczenie pozwala na wykrycie, we wczesnym stadium, tej choroby, Ponadto na schorzenia wątroby mogą wskazywać odbiegające od normy oznaczenia ALT czy GGTP, a niski poziom testosteronu może świadczyć o konieczności suplementacji tego hormonu.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI do 24.01.2022 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: DBAM15, który obniża cenę e-Pakietów: podarunkowy dla kobiet oraz podarunkowy dla mężczyzn o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: realizuje e commerce: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


SPRAWDŹ PAKIETY PODARUNKOWE