Światowy Dzień Osteoporozy – jednodniowa akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Z okazji Światowego Dnia Osteoporozy przygotowaliśmy specjalną akcję profilaktyczną. Tylko 20 października oferujemy w obniżonej cenie e-Pakiety kostny oraz e-Pakiet Osteoporoza.

Pakiet Kostny

Badania będące w zestawie pakietu pozwalają na wykrycie zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, a co za tym idzie ocenę ryzyka zachorowania na osteoporozę, bądź monitorowanie leczenia tej choroby. Ponadto e-Pakiet jest pomocny w diagnostyce metabolicznych i zwyrodnieniowych chorób kości. W jego skład wchodzą takie badania jak: wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, witamina D metabolit 25(OH). Więcej informacji o pakiecie można sprawdzić tutaj.

Pakiet Osteoporoza

Pakiet dedykowany jest osobom, które rozpoczynają leczenie osteoporozy. Może być również wykorzystywany do oceny zagrożeń złamaniami. Obejmuje on badania rekomendowane przez polskie, ale też zagraniczne grupy eksperckie w ramach kontroli skuteczności terapii osteoporozy. W skład pakietu wchodzą takie badania jak: wapń całkowity, fosfor nieorganiczny, witamina D metabolit 25(OH), P1NP całkowity, Beta-Crosslaps. Więcej informacji o pakiecie można sprawdzić tutaj.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: SO2021, który obniża cenę pakietu o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź pakiety badań w e-Sklepie