09 sierpnia 2017 - Przeczytasz w 2 min

NIEPOKOJĄ CIĘ WYNIKI TWOICH BADAŃ LABORATORYJNYCH?

Spis treści:

  Skonsultuj je teraz online.

  Dzięki współpracy z platformą uPacjenta jako pierwsza firma diagnostyczna w Polsce zapewniamy naszym pacjentom możliwość konsultacji badań przez Internet z profesjonalną kadrą lekarsko-diagnostyczną. Podczas konsultacji specjalista rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące wyników badań laboratoryjnych, a także, przeprowadzą wywiad, który umożliwi ocenę Twojego stanu zdrowia. Dodatkowo, zaproponuje wykonanie dodatkowych badań, których wyniki ułatwią opracowanie diagnozy przez lekarza specjalistę.

   

  W każdym miejscu i o każdej porze

  Bez względu na to gdzie jesteś: w pracy, w domu, w podróży. Oszczędź swój czas i przekaż swoje wyniki badań bezpośrednio naszemu konsylium lekarsko-diagnostycznemu. Dzięki temu nie narazisz się na stres i długi czas oczekiwania w przychodniach.

  Po konsultacji, rezultat – podsumowanie oraz przesłane wyniki, dostępne są w zakładce Archiwum Twojego panelu pacjenta. Możesz do nich powracać o dowolnej porze, a także porównywać wartości badań z różnych okresów.

   

  Siła profesjonalnej porady

  Platforma uPacjena to grupa kompetentnych specjalistów z dużym doświadczeniem. Swój zespół buduje z profesjonalnej kadry medycznej, zarówno lekarzy jak i diagnostów laboratoryjnych. Współpraca między nimi pomaga w doborze odpowiednich badań laboratoryjnych oraz znacząco wpływa na biegłość analizy ich wyników.
  Autodiagnozy stawiane na podstawie treści znalezionych w Internecie, to prawie zawsze działanie na „chybił-trafił”. Na wyniki badań ma wpływ bardzo wiele elementów, większość z nich to czynniki typowe tylko dla Ciebie. Ważna jest Twoja płeć, przyjmowane leki, wiek, waga i historia chorób. Dlatego, zaufaj ocenie profesjonalistów zamiast tonąć w gąszczu opisów cudzych przypadków.

  Nie zwlekaj, trafna analiza wyników laboratoryjnych to pierwszy krok ku zdrowiu!

  Oferta:

  baner-3

  gabineo-baner-3