Akcja edukacyjno-profilaktyczna – ZDROWIE NA PLUS

Wiosenna akcja profilaktyczna

„ZDROWIE NA PLUS” to ogólnopolska akcja edukacyjno-profilaktyczna DIAGNOSTYKI, która będzie trwać aż do 31 maja. W ramach akcji oferujemy trzy pakiety badań w obniżonych cenach, pomocne w ocenie stanu zdrowia.
Wiosna to idealny czas na wzmożenie troski o dobrą kondycję swojego organizmu. Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić oraz jakie badania mogą okazać się pomocne, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Wiosenna akcja profilaktyczna

Wiosna i badania idą ze sobą w parze!

Regularne wykonywanie badań to kluczowa kwestia. Nawet tak podstawowe badania jak np. morfologia krwi, mogą okazać się niezwykle pomocne. Dzięki nim można szybko zareagować na pojawiające się zmiany w organizmie i cieszyć się zdrowiem na dłużej! Zdrowie na plus – pakiet podstawowy uwzględnia badania, umożliwiające podstawową ocenę stanu zdrowia.

Wiosna i badania idą ze sobą w parze!

Pamiętaj o regularnej profilaktyce!

Profilaktycznie wykonywane badania laboratoryjne często pozwalają na bardzo wczesne wykrycie alarmujących odchyleń, a nieprawidłowe wyniki niejednokrotnie wiążą się z rozpoznaniem choroby lub stanowią podstawę do wzmożonej kontroli nad pacjentem. Co ważne, nawet jeśli nie odczuwamy objawów klinicznych chorób, nie oznacza, że nie chorujemy! Pomocny w określeniu stanu zdrowia będzie rozszerzony pakiet badań Zdrowie na plus.

Pamiętaj o regularnej profilaktyce!

Zadbaj o siebie na wiosnę!

U progu wiosny warto skontrolować jesienno-zimowe rozleniwienie i upewnić się, czy aby na pewno związane jest z tylko z przemijającym sezonem, czy też wynika z rozwijających się w organizmie zaburzeń. O zdrowie możemy zadbać na bardzo wiele sposobów, m.in. poprzez regularne badania profilaktyczne. W całościowej ocenie kondycji organizmu pomocny okaże się kompleksowy pakiet badań Zdrowie na plus.

Zadbaj o siebie na wiosnę!

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji edukacyjno-profilaktycznej „Zdrowie na plus”, która będzie trwać od 27.03.23 do 31.05.23. Pakiety kupisz w naszym e-Sklepie lub bezpośrednio w Punkcie Pobrań.

Ile kosztują poszczególne pakiety badań w ramach akcji profilaktycznej?

W e-Sklepie i Punktach Pobrań Pakiet Zdrowie na plus – Podstawowy kosztuje 99 zł, Pakiet Zdrowie na plus – Rozszerzony 219 zł, a Pakiet Zdrowie na plus – Kompleksowy 329 zł.

Ceny w e-Sklepie i placówkach zostały obniżone do -50% względem cenników regionalnych. Przykładowo suma badań z poszczególnych pakietów w Poznaniu wynosi:
• 199 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Podstawowy
• 460 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Rozszerzony
• 660 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Kompleksowy

Suma badań z poszczególnych pakietów w Warszawie wynosi:
• 220,50 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Podstawowy
• 512 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Rozszerzony
• 709,80 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Kompleksowy

Suma badań z poszczególnych pakietów w Lublinie wynosi:
• 150,20 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Podstawowy
• 377,50 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Rozszerzony
• 519 zł dla Pakietu Zdrowie na plus – Kompleksowy.

Gdzie mogę kupić e-Pakiet?

E-Pakiet możesz kupić w naszym e-Sklepie: https://diag.pl/sklep/kategoria/akcje-profilaktyczne/ lub bezpośrednio w Punkcie Pobrań (w placówce przy zakupie zestawu zostanie doliczona opłata za pobranie).

Jak mam kupić e-Pakiety badań z Akcji w placówce?

Podczas zakupu w placówce zostanie doliczona opłata za pobranie. Opłata nie jest doliczana podczas zakupów w e-Sklepie.

Czym jest voucher?

Voucher umożliwia realizację e-Pakietu badań, wykupionego w naszym e-Sklepie. Otrzymasz go na e-mail po zatwierdzeniu płatności (może to zająć od kilku minut do kilku godzin).

Jaka jest ważność vouchera?

Ze względów technicznych zachęcamy do realizacji vouchera w trakcie 90 dni od daty zakupu. Oczywiście, możesz przedłużyć ważność vouchera – skontaktuj się z nami esklep@diag.pl.

Czy voucher jest imienny?

Nie, voucher nie jest imienny.

Czy mogę kupić vouchery na prezent?

Tak, ponieważ vouchery nie są imienne i możesz je przekazać dowolnej osobie.

Czy mam wydrukować voucher?

Nie trzeba, wystarczy, że pokażesz go w wersji mobilnej.

Czy wszystkie badania z e-Pakietu mam wykonać jednocześnie?

Wszystkie badania znajdujące się na voucherze trzeba wykorzystać za jednym razem.

Czy mam zarejestrować się na badania?

Nie trzeba, wystarczy, że przyjdziesz w godzinach otwarcia wybranego Punktu Pobrań.

Czy wszystkie Punkty Pobrań realizują vouchery zakupione w e-Sklepie?

Punkty Pobrań realizujące vouchery z e-Sklepu znajdziesz na stronie: https://diag.pl/katalogi/placowki/ po zaznaczeniu checkboxa „realizuje e-commerce”.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bezpośrednio na Twoją skrzynkę będą trafiać informacje dotyczące usług i nowości w ofercie badań, nt. akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia oraz nowo otwieranych placówek w Twojej okolicy.

Wystąpił błąd przy zapisie do newslettera
Newsletter