Pakiety Fit & Active w niższej cenie – Akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Od 10.01.2022r. do 31.01.2022r. w e-Sklepie DIAGNOSTYKI trwa akcja profilaktyczna, podczas której oferujemy pakiety: Fit & Active MINIMUM, Fit & Active MEDIUM oraz Fit & Active MAXIMUM w cenie obniżonej o 15%.

Pakiety Fit & Active

Pakiety te są idealne dla osób aktywnych fizycznie oraz dla takich, które dopiero zamierzają zmienić styl życia na bardziej aktywny. Pomagają w ocenie ogólnego stanu zdrowia, a także sprawności metabolizmu. Ponadto, umożliwiają wykrycie wielu chorób oraz nieprawidłowości, które mogą być groźne dla zdrowia.


Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI do 31.01.2022 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: FIT15, który obniża cenę e-PakietówFit & Active MINIMUM, Fit & Active MEDIUM oraz Fit & Active MAXIMUM o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: realizuje e commerce: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


SPRAWDŹ PAKIETY FIT&ACTIVE