Przygotowania do świąt z Diagnostyką - pierwszy tydzień

Wraz z początkiem grudnia, rozpoczynamy pierwszy tydzień przygotowań do świąt z Diagnostyką i wielkie odliczanie do tego magicznego czasu. 

Na początku drogi do dobrego stanu zdrowia na święta, Diagnostyka przygotowała dla Ciebie e-pakiet badanie niedoboru witamin i minerałów ze specjalną zniżką 15%, która potrwa od 01.12 do 07.12.2023 r.

Pakiet niedoboru witamin i minerałów jest dla Każdego, to klucz do świadomości zdrowotnej. Pakiet idealnie sprawdzi się na jesień i zimę, jeśli zauważasz u siebie objawy takie jak m.in. spadek odporności, osłabienie mięśni, pogorszenie się stanu skóry i włosów. Oferuje kompleksowe badania, analizujące m.in. witaminę D, żelazo, magnez, zapewniając informacje nie tylko o ogólnym stanie zdrowia, ale także identyfikujące potencjalne choroby. Pozwól nam pomóc przygotować Ci się na święta! 

Sprawdź nasze social media Facebook i Instagram, które przybierają świąteczny nastrój i odkryj kod, który po wpisaniu w koszyku obniży cenę pakietu e-pakiet badanie niedoboru witamin i minerałów o 15%, byś mógł zadbać również o siebie i swoje zdrowie na święta. Po zakupie pakietu z przygotowaną dla Ciebie zniżką otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. przed świętami. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.