Światowy Dzień Nerek – jednodniowa akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Z okazji Światowego Światowego Dnia Nerek przygotowaliśmy specjalną akcję profilaktyczną w ramach której 10.03.2022r. w e-Sklepie DIAGNOSTYKI można skorzystać z kodu obniżającego cenę e-Pakietu nerkowego o 15%.


Pakiet wykrywający schorzenia nerek

Badania znajdujące się w pakiecie pozwalają na ocenę pracy nerek oraz układu moczowego. Ponadto mogą pomóc w wykryciu różnych stanów chorobowych występujących w organach wewnętrznych, które uczestniczą w przemianie materii organizmu.

Badanie ogólne moczu rozpoznaje zakażenia i choroby nerek, a także dróg moczowych. Do oceny filtracyjnej funkcji nerek potrzebny jest pomiar stężenia kreatyniny. Wskaźnik ACR (albumina/kreatynina w moczu) jest najlepszym badaniem pokazującym utratę białka z moczem, co jest przyczyną uszkodzenia nerek. Natomiast do oceny takich chorób jak kamica nerkowa czy dna moczanowa służy oznaczenie stężenia kwasu moczowego.

Dowiedz się więcej o profilaktyce chorób nerek.


Jak kupić e-Pakiet?

Akcja profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: DN2022, który obniża cenę pakietu o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.


Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.

SPRAWDŹ E-PAKIET NERKOWY