Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby (WZW) – jednodniowa akcja profilaktyczna

Z okazji Światowego Dnia Wirusowego Zapalenia Wątroby (WZW) przygotowaliśmy akcję profilaktyczną w ramach której 28.07.2022 w e-Sklepie DIAGNOSTYKI można skorzystać z kodu obniżającego cenę e-Pakietu wątrobowego o 15%.

WZW jest wirusowym zapaleniem wątroby, czyli chorobą prowadzącą do uszkodzenia tego organu, dlatego tak ważne jest, aby jak najwcześniej wykryć potencjalnego wirusa. Choroba nawet przez kilkadziesiąt lat może pozostać w ukryciu, a w tym czasie niszczy wątrobę, co może doprowadzić do jej marskości, niewydolności lub raka.

e-Pakiet wątrobowy

Badania znajdujące się w pakiecie to:

  • Próby wątrobowe – oznaczenie wielkości enzymów wątrobowych i bilirubiny jest istotne w diagnostyce laboratoryjnej chorób wątroby oraz dróg żółciowych,
  • Albumina – jako główne białko osocza wytwarzane w wątrobie wykorzystuje się do wykrywania chorób zapalnych wątroby,
  • HBs przeciwciała – wykrywa obecność przeciwciał specyficznych dla powierzchniowego antygenu wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV),
  • HCV przeciwciała – badanie jest podstawowym testem przesiewowym w diagnostyce zakażeń HCV (zapalenie wątroby typu C).

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: DW2022, który obniża cenę badania o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.