Testy antygenowe w kierunku SARS-CoV-2 w niższej cenie

Do 28 lutego 2021 r. trwa akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI, w ramach której można kupić test antygenowy ilościowy lub test antygenowy jakościowy w kierunku COVID-19 w niższej cenie.

Badanie Koronawirus SARS-CoV-2, antygen, test jakościowy jest szybkim testem przesiewowym, wykrywającym obecność antygenów wirusa SARS-CoV-2 w wymazie z nosogardzieli pacjenta. Badanie pomocne jest we wczesnej diagnostyce zakażenia koronawirusem. Wynik można otrzymać zaledwie w ciągu kilkudziesięciu minut od wykonania wymazu.

W ramach akcji profilaktycznej badanie to można kupić w obniżonej cenie, korzystając z kodu diagnostyka20. Wpisanie kodu podczas zakupów w e-Sklepie zmniejszy cenę badania o 20% – ze 150 zł na 120 zł.

Natomiast badanie Koronawirus SARS-CoV-2, antygen, test ilościowy jest pierwszym na polskim rynku testem do ilościowego oznaczania białka nukleokapsydu (antygenu N) wirusa SARS-CoV-2 w wymazie z nosogardzieli. Antygen ten wykrywany jest w ostrej fazie zakażenia, dlatego badanie przeznaczone jest dla osób z podejrzeniem COVID-19, w ciągu pierwszych 10 dni od wystąpienia objawów. Wynik pozytywny, uzyskany od osoby z objawami COVID-19 lub takiej, która z miała bliski kontakt z pacjentem, u którego stwierdzono zakażenie SARS-CoV-2, nie wymaga potwierdzenia metodą real time RT-PCR.

Do 28 lutego badanie to można kupić w obniżonej cenie z kodem diagnostyka33, który zmniejszy cenę testu o 33% – ze 180 zł na 120 zł.

Akcja profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki i potrwa do 28 lutego 2021 r.

Sprawdź badania