Punkty Pobrań w Kościan

Filtry:

Laboratorium medyczne w Kościanie

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Kościanie wybrać? Odwiedź jeden z punktów Diagnostyki, w którym wykonasz badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Są one do wykonania pojedynczo, jak i w atrakcyjnych pakietach, takich jak pakiet tarczycowy. Aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania punktów Diagnostyki w Kościanie, przeczytaj informacje powyżej lub skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Profilaktyka 40 PLUS w Kościanie

Chcesz wziąć udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Kościanie? Wybierz się do jednego z punktów Diagnostyki, aby wykonać bezpłatny komplet badań dla osób po 40. roku życia. Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji na temat akcji, skontaktuj się z jednym z oddziałów Diagnostyki w swoim mieście.

Badania krwi w Kościanie

Potrzebujesz wykonać badania krwi w Kościanie? Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na ten temat. W punktach sieci Diagnostyka masz możliwość wykonania wielu badań krwi, w tym komfortowych pakietów, które pozwolą Ci zadbać całościowo o Twoje zdrowie, np. pakiety tarczycowe lub alergiczne. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Kościanie

Chcesz wykonać badania moczu w Kościanie? Również i te badania wykonasz w naszych punktach w tym mieście. Badania moczu w Diagnostyce występują jako pojedyncze badania oraz jako jedna z pozycji w pakietach badań. Odwiedź nasz punkt i dowiedz się szczegółów na temat badania moczu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania kału w Kościanie

Czy wiesz, że możesz wykonać badania kału w Kościanie w jednej z naszych placówek? Wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem i ustalisz szczegóły badania. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania genetyczne w Kościanie

Oprócz badania krwi i moczu wykonasz także badania genetyczne w Kościanie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi badanie pozwalające ustalić ojcostwo dziecka. Aby skorzystać z tej oferty, nie jest wymagane skierowanie od lekarza.