Punkty Pobrań w Sosnowiec

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Sosnowcu

Zastanawiasz się, gdzie wykonać badania – zarówno te profilaktyczne, jak i diagnostyczne? Wybierz z mapy powyżej dogodne dla Ciebie laboratorium medyczne w Sosnowcu sieci Diagnostyka. Jesteśmy dla Ciebie, aby zadbać o Twoje zdrowie. Jeżeli potrzebujesz jakichś informacji, skontaktuj się z wybranym punktem w swoim mieście.

Punkt pobrań w Sosnowcu – nasza oferta

Zastanawiasz się, który punkt pobrań w Sosnowcu wybrać? W tym mieście, w zależności od punktu pobrań, wykonasz następujące rodzaje badań: badania z krwi, badania moczu, badania kału, badania genetyczne, ustalenie ojcostwa, badania alergii i nietolerancji pokarmowych, wymazy ginekologiczne, wymazy mikrobiologiczne, seminogram. Badania wykonywane są zarówno ze skierowaniem, jak i bez. Pełną listę znajdziesz w naszym katalogu badań. Aby dowiedzieć się, w którym punkcie wykonasz poszczególny typ badań, użyj opcji filtrowania lub skontaktuj się z naszymi pracownikami punktów w Sosnowcu.

Profilaktyka 40 PLUS w Sosnowcu

Chciałbyś wykonać badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS w Sosnowcu? Odwiedź wybrany punkt Diagnostyki w swoim mieście i zadbaj o swoje zdrowie. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących wykonywanych badań w ramach akcji lub placówek Diagnostyki, które biorą w niej udział, skontaktuj się z naszymi pracownikami w Sosnowcu.

Badania krwi w Sosnowcu

Szukasz miejsca do wykonania badania krwi w Sosnowcu? Odwiedź punkt Diagnostyki, gdzie zaoferujemy Ci szeroki wybór badań oraz pakietów diagnostycznych, które opierają się na analizie krwi. Możesz także odwiedzić nasz e-Sklep, gdzie dostępne są wszystkie badania. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Sosnowcu

Potrzebujesz wykonać badania moczu w Sosnowcu? Zaplanuj wizytę w jednym z punktów Diagnostyki. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat rodzaju badań moczu, zadzwoń lub napisz e-mail do wybranego punktu Diagnostyki w Sosnowcu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania kału w Sosnowcu

Zaplanowałeś odwiedzić punkt Diagnostyki, by wykonać badania kału w Sosnowcu? Przed wizytą sprawdź się, jak przygotować się do tego badania. Jeżeli chcesz, możesz także skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo z naszymi pracownikami, którzy rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące badania kału.

Badania genetyczne w Sosnowcu

Czy wiesz, że w wykonasz badania genetyczne w Sosnowcu? Zarówno testy ojcostwa jak i inne, genetyczne badania mikroflory jelit czy dziedziczenia chorób oferowane są przez nas w punktach Diagnostyki. Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się, jakie badania możesz wykonać, odwiedź nasz e-Sklep lub zadzwoń do wybranego punktu. Nasze badania genetyczne to wysoka jakość oraz bezpieczeństwo danych wrażliwych."