Punkty Pobrań w Świnoujście

Filtry:

Laboratorium medyczne w Świnoujściu

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Świnoujściu wybrać? Punkty sieci Diagnostyka będą najlepszym wyborem – wykonasz u nas badania podstawowe oraz rozbudowane pakiety badań czy badania genetyczne. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących działania placówek, skontaktuj się z jedną z nich telefonicznie lub e-mailowo.

Badania krwi w Świnoujściu

Na terenie Świnoujścia oferujemy pełny zakres badań krwi oraz pakietów diagnostycznych, także bez skierowania. Aby wykonać badania krwi w Świnoujściu, należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź także, jak przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Świnoujściu

Jeżeli chcesz wykonać badania kału w Świnoujściu, wybierz jedną z naszych placówek i skontaktuj się z nią. Wszystkie informacje kontaktowe znajdziesz na tej stronie. Dowiedz się także, jak przygotować się do badania kału – materiały znajdziesz tutaj.

Badania moczu w Świnoujściu

Szukasz miejsca do wykonania badania moczu w Świnoujściu? Wybierz jeden z naszych oddziałów i skontaktuj się z nim. Zwróć też uwagę na atrakcyjne pakiety badań w naszym sklepie, w skład których wchodzi badanie moczu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Świnoujściu

Badania genetyczne to kolejna usługa diagnostyczna, którą możesz wykonać w oddziale Diagnostyki w Twoim mieście. Aby zlecić badania genetyczne w Świnoujściu, należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach pracy.