Punkty Pobrań w Świnoujście

Filtry:

Badania krwi w Świnoujściu

Świnoujście to kolejne miasto, w którym można znaleźć punkt pobrań Diagnostyka - Laboratoria Medyczne. Oferujemy szeroki wybór badań z krwi, a wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarskiego. Każda nasza placówka spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Przydatne informacje na temat przygotowania się do badania krwi znajdziesz tutaj.

Badania nietolerancji pokarmowej w Świnoujściu

W oddziałach Diagnostyki w Świnoujściu wykonasz też badania w kierunku nietolerancji pokarmowej, zależnej od przeciwciał IgG i igG4. Oprócz wyników otrzymasz także komentarz i zalecenia dietetyczne. Badania na nietolerancje pokarmowe znajdziesz również w ofercie e-Sklepu w korzystniejszych cenach.

Badania moczu w Świnoujściu

Szukasz miejsca do wykonania badania moczu w Świnoujściu? Wybierz jeden z naszych oddziałów i skontaktuj się z nim. Zwróć też uwagę na atrakcyjne pakiety badań w naszym sklepie, w skład których wchodzi badanie moczu.

Badania genetyczne w Świnoujściu

Badania genetyczne to kolejna usługa diagnostyczna, którą możesz wykonać w oddziale w Świnoujściu. Aby zlecić badanie należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach pracy.