Punkty Pobrań w Szczecin

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.


Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Badania koronawirusa w Szczecinie

Testy na koronawirusa SARS-CoV-2 jakie można wykonać w Szczecinie:
  • Badania serologiczne mające na celu identyfikacje przeciwciał, które powstały po kontakcie z wirusem SARS-CoV-2.
  • SARS-CoV-2 metodą real time RT-PCR. Badanie wykonywane metodą RT-PCR wykrywa obecność materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2. W Szczecinie materiał pobierany jest w punkcie Drive&Go-Thru przy ul. Szafera 3/5/7 na parkingu NETTO-ARENA, sprawdź badanie w e-Sklepie.
  • Badanie SARS-CoV-2 met. RT-PCR z wynikiem w języku obcym i zaświadczeniem lekarskim, sprawdź tutaj.

Badania w Szczecinie: z krwi, kału i moczu

W naszych placówkach w Szczecinie możesz wykonać podstawową diagnostykę w zakresie:
  • badania z krwi,
  • badania moczu,
  • badania z kału.
Badania zrealizować można w godzinach poboru, zakupić je można także w naszym e-sklepie. Nasza placówka w Szczecinie spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Na miejscu czeka na Ciebie przyjazna i profesjonalna obsługa.

Prosimy pamiętać, że aby badanie dało miarodajne wyniki - należy się zastosować do procedur przygotowawczych, znaleźć je można tutaj: https://diag.pl/pacjent/poradnik-pacjenta/jak-przygotowac-sie-do-badania/.

Badania genetyczne i nietolerancji pokarmowych w Szczecinie

W naszym punkcie pobrań możesz także wykonać testy genetyczne, pomocne w diagnozowaniu niektórych chorób lub ustalenia ojcostwa. Oprócz tego realizujemy także badania na nietolerancje pokarmowe, związane z przeciwciałami IgG i igG4. Aktualnie największy pakiet oferuje przebadanie aż 280 składników. Wyniki badania opatrzone są komentarzami ze spersonalizowanymi zaleceniami dietetycznymi.

Karta Stałego Klienta - odbierzesz ją w Szczecinie

W punkcie pobrań w Szczecinie możesz także odebrać Kartę Stałego Klienta. Upoważnia ona do sprawdzania wyników online oraz rabatów na wybrane badania. Szczegóły na temat Karty uzyskasz w placówce.