Punkty Pobrań w Toruń

Filtry:

Badania w Toruniu: z krwi, kału i moczu

W naszej placówce w Toruniu możesz wykonać podstawową i rozszerzoną diagnostykę w zakresie:
  • badania z krwi,
  • badania moczu,
  • badania z kału.
Badania zrealizować można w godzinach poboru, zakupić je można także w naszym e-sklepie. Nasza placówka w X spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Na miejscu czeka na Ciebie przyjazna i profesjonalna obsługa.

Prosimy pamiętać, że aby badanie dało miarodajne wyniki - należy się zastosować do procedur przygotowawczych, znaleźć je można tutaj: https://diag.pl/pacjent/poradnik-pacjenta/jak-przygotowac-sie-do-badania/.

Badania genetyczne i nietolerancji pokarmowych w Toruniu

W naszym punkcie pobrań możesz także wykonać testy genetyczne, pomocne w diagnozowaniu niektórych chorób lub ustalenia ojcostwa. Oprócz tego realizujemy także badania na nietolerancje pokarmowe, związane z przeciwciałami IgG i IgG4. Aktualnie największy pakiet oferuje przebadanie aż 280 składników. Wyniki badania opatrzone są komentarzami ze spersonalizowanymi zaleceniami dietetycznymi.

Karta Stałego Klienta - odbierz ją w Toruniu

W placówce Diagnostyki w Toruniu możesz także odebrać Kartę Stałego Klienta. Upoważnia ona do sprawdzania wyników online oraz rabatów na badania. Szczegóły na temat Karty uzyskasz w placówce.