Punkty Pobrań w Toruń

Filtry:

Laboratorium medyczne w Toruniu

Planujesz wykonać badania i nie wiesz, które laboratorium medyczne w Toruniu wybrać? Trafiłeś na właściwą stronę. W naszych placówkach wykonasz badania krwi, kału, moczu, a także badania genetyczne. Oferujemy pojedyncze badania, jak i pakiety badań, które zostały stworzone z myślą o komforcie diagnostyki naszych pacjentów.

Profilaktyka 40 PLUS w Toruniu

Szukasz miejsca, w którym wykonasz badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Toruniu? Wybrane punkty naszych laboratoriów w Twoim mieście oferują te darmowe pakiety. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób skorzystać z tego programu profilaktycznego, zadzwoń lub napisz e-mail do jednego z naszych punktów w Toruniu.

Badania krwi w Toruniu

Planujesz wykonać badania krwi w Toruniu? Wybierz nasz punkt pobrań gdzie dostępne są pojedyncze badania oraz pakiety, np. tarczycowe. W każdej naszej placówce możesz liczyć na pomoc i opiekę kompetentnego personelu. Aby dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z wybranym punktem w Toruniu lub odwiedź nasz e-Sklep. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Toruniu

Czy wiesz, że możesz zamówić wykonanie badania kału w Toruniu w jednej z naszych placówek? Wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem i ustalisz szczegóły badania. Dane kontaktowe do placówek w tym mieście znajdziesz na górze strony. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Toruniu

Chcesz wykonać badania moczu w Toruniu? Wybierz jedną z naszych placówek w swoim mieście. To jedno z najważniejszych badań diagnostycznych – jeśli potrzebujesz uzyskać o nim więcej informacji, skontaktuj się z wybranym punktem. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Toruniu

Zastanawiasz się, czy możesz wykonać badania genetyczne w Toruniu? Tak – skontaktuj się z jednym z naszych punktów pobrań w tym mieście, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty. Pracownicy oddziału w Toruniu chętnie udzielą Ci pomocy i doradzą w wyborze badań bądź pakietów genetycznych.