Akcja profilaktyczna z okazji Światowego Dnia Raka

4 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Raka, dzień kiedy w szczególny sposób możemy skupić się na szerzeniu świadomości o tej chorobie i wyrazić swoją solidarność z pacjentami onkologicznymi. 

To dobry moment, żeby zadbać o zdrowie i wykonać badania które pomogą ci wcześniej wykryć chorobę i dać większą szansę na całkowite wyleczenie. Wczesne wykrycie choroby nowotworowej, daje wielokrotnie większe szanse na powrót do zdrowia, lub pozwala nawet zapobiec wystąpieniu choroby.

Diagnostyka przy okazji Światowego Dnia Raka, pragnie zadbać o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych, oferując w dniach 1.02-09.02.2024 r. specjalną zniżkę na pakiety nowotworowe. W czasie trwania akcji, będziesz miał możliwość zakupu, następujących badań w obniżonej o 15% cenie:

Analiza mutacji w genach BRCA1 i BRCA2, dedykowany dla osób z rodzinami o podwyższonej zachorowalności na raka piersi i/lub jajnika.

Pakiet cytologia płynna LBC z HPV to kompleksowe badanie profilaktyczne raka szyjki macicy, umożliwiające wykrycie infekcji wirusem HPV i ewentualnych zmian nowotworowych. Dedykowane kobietom po 30. roku życia, integruje cytologię z genotypowaniem HPV, zapewniając skuteczną diagnostykę i leczenie.

Badania obejmujące analizę OB, morfologii oraz markerów nowotworowych, istotnych przy podejrzeniu raka jajnika i piersi.

Badania skupiające się na zdrowiu mężczyzn, zawierające m.in. analizę PSA, CEA, AFP, CA 19-9.

Pamiętaj o profilaktyce nowotworowej – badaj się regularnie!

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym wyjątkowym czasie, w koszyku wpisz kod PROFILAKTYKA2024 , obniżający o 15% ceny wyżej wymienionych pakietów. Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.