Pakiety badań na Dzień Babci i Dziadka. Akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji edukacyjno-profilaktycznej „Na Dzień Babci i Dziadka”. Do 31 stycznia 2021 r. oferujemy dwa pakiety badań w obniżonej cenie: e-Pakiet podarunkowy dla kobiet oraz e-Pakiet podarunkowy dla mężczyzn, które mogą być kupione dla bliskich w prezencie. Zestawy badań dedykowane są osobom po 50. roku życia.

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji należy skorzystać ze specjalnego kodu: styczen15, który obniża cenę pakietów o 15%.

Co wyróżnia każdy z pakietów?

Oferowane przez nas pakiety badań uwzględniają diagnostykę obszarów, które z biegiem lat wymagają u osób starszych większej uwagi. Oba pakiety mają część wspólną – badania podstawowe, pomocne w ogólnej ocenie stanu zdrowia, m.in. morfologia, glukoza i lipidogram. Pozostałe badania w pakietach dobrane są pod kątem płci:

  1. e-Pakiet podarunkowy dla kobiet – w ramach pakietu oznaczane są podstawowe minerały budujące kość (wapń i fosforany), witamina D oraz czynnik reumatoidalny (RF), który pomaga zróżnicować zwyrodnieniowe i autoimmunologiczne schorzenia stawów. W pakiecie określany jest też pomiar stężenia TSH, pozwalający wykryć choroby tarczycy. W skład pakietu wchodzą następujące badania: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity, kwas moczowy, lipidogram, RF, wapń, fosfor, witamina D oraz TSH.
  2. e-Pakiet podarunkowy dla mężczyzn badania w ramach pakietu pozwalają ocenić m.in. stan wątroby, ponieważ mężczyźni z różnych przyczyn częściej mają problemy z tym narządem oraz hormonalne podłoże męskiej witalności lub jej braku na podstawie stężenia testosteronu. W pakiecie oznaczany jest też PSA – marker raka prostaty. W zestawie znajdują się następujące badania: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity, kwas moczowy, lipidogram, GGTP, ALT, TSH, PSA i testosteron.

Jak kupić e-Pakiet badań?

Zestawy badań w niższych cenach dostępne są wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. W koszyku należy podać kod styczen15, który obniża cenę badań. Pakiety badań można kupić w prezencie dla bliskich, ponieważ vouchery na badania nie są imienne.

Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.

Sprawdź pakiety badań w e-Sklepie