Punkty Pobrań w Augustów

Filtry:

Laboratorium medyczne w Augustowie

W ramach troski o swoje zdrowie odwiedź laboratorium medyczne w Augustowie należące do sieci Diagnostyka. Oferujemy w Twoim mieście badania krwi, moczu, kału oraz badania genetyczne. Zapoznaj się z naszymi pojedynczymi badaniami lub kompleksowymi pakietami, które umożliwiają szybką diagnostykę. Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami – adres, numer telefonu i adres email znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Augustowie

Czy wiesz, że w możesz wziąć udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Augustowie? Punkty pobrań sieci Diagnostyka to miejsca, w których wykonasz darmowe pakiety badań w ramach tego programu. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących tego, jak wziąć udział w akcji, skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Badania krwi w Augustowie

Szukasz miejsca, w którym wykonasz badania krwi w Augustowie? Placówki Diagnostyki w całej Polsce, również w Twoim mieście, oferują wiele badań laboratoryjnych oraz pakietów diagnostycznych, np. hormonalnych. Badania możesz zamówić w naszym e-Sklepie lub udać się do punktu osobiście. Powyżej znajdziesz dane kontaktowe. Nasi pracownicy pomogą ustalić odpowiedni zakres oraz termin badania. Możesz również przeczytać poradnik, z którego dowiesz się, jak przygotować się do badania krwi, żeby przebiegło poprawnie.

Badania kału w Augustowie

Jeśli potrzebujesz wykonać badania kału w Augustowie, udaj się do jednego z punktów Diagnostyki. Aby odpowiednio przygotować się do badania, przeczytaj nasze materiały lub skontaktuj się z naszymi pracownikami – wybierz jeden z punktów i zadzwoń lub napisz e-mail.

Badania moczu w Augustowie

Pewne miejsce do badania moczu w Augustowie to Diagnostyka – jedyne co musisz zrobić, to wybrać ewentualne badanie w e-Sklepie lub zrobić to w punkcie pobrań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób należy przygotować się do badania moczu, przeczytaj nasz tekst.

Badania genetyczne w Augustowie

Chcesz wykonać badania genetyczne w Augustowie, na przykład badania ryzyka dziedziczenia chorób? Możesz zrobić to szybko, wygodnie i z dbałością o prywatność Twoich danych w punktach Diagnostyki, między innymi w Twoim mieście. Aby dowiedzieć się, jakie badania genetyczne oferujemy, sprawdź nasz e-Sklep lub skontaktuj się z pracownikami w wybranym punkcie.