Punkty Pobrań w Knurów

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania krwi w Knurowie

Szukasz miejsca w Knurowie, w którym bez problemu wykonasz badania krwi? Dobrze trafiłeś - warto zdecydować się na placówkę firmy Diagnostyka. Diagnostyka oferuje największy wybór badań laboratoryjnych, w tym krwi, w Polsce a nasi stali klienci mają dostęp do licznych rabatów oraz wygodnego systemu odbierania wyników badań przez internet. Na tej stronie znajdziesz dane kontaktowe do oddziałów w Knurowie, w których wykonasz badania laboratoryjne. Wiele z nich, w tym właśnie badanie krwi, jest dostępnych bez skierowania lekarskiego. Na miejscu liczyć możesz na pomoc naszej obsługi, która nie tylko wykona badanie, ale także doradzi i odpowie na wszelkie pytania.

Badania kału w Knurowie

Czy wiesz, że Diagnostyka umożliwia wykonanie badania kału w Knurowie? Badania tego typu wykorzystywane są w rozpoznawaniu wielu chorób układu pokarmowego. Możesz je wykonać w każdej z naszych placówek. Skontaktuj się z punktem pobrań Diagnostyka w Knurowie, by omówić szczegóły i umówić termin badania.

Badania moczu w Knurowie

Szukasz możliwości wykonania badania moczu w Knurowie? Skorzystaj z oferty Diagnostyki - lidera na polskim rynku badań laboratoryjnym. Dane kontaktowe do naszych placówek znajdziesz na tej stronie internetowej. Wystarczy, że skontaktujesz się z oddziałem w Knurowie i ustalisz wszystkie szczegóły. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszego personelu.

Badania genetyczne w Knurowie

W każdym z oddziałów firmy Diagnostyka, także tym w Knurowie, masz możliwość wykonania różnego rodzaju badań genetycznych. Skontaktuj się z naszą placówką by poznać szczegóły tej oferty.