Punkty Pobrań w Pabianice

Filtry:

Badania krwi w Pabianicach

Badania krwi są najpowszechniejszymi badaniami w diagnostyce zdrowotnej. Warto kontrolować się regularnie. W naszych placówkach w Pabianicach zlecisz badanie krwi na wybrane parametry. Pełną listę badań znajdziesz w naszym sklepie - dzięki zakupowi badań wcześniej upraszcza się procedura, a wyniki sprawdzisz online. Pamiętaj, że do badania krwi należy się odpowiednio przygotować.

Badania kału w Pabianicach

Realizujemy badania kału w Pabianicach w naszych placówkach. Wybierz parametry badania i umów się na wizytę telefonicznie lub skorzystaj z naszego sklepu. Do badania kału należy się stosownie przygotować, przestrzegając zaleceń. Poznasz je tutaj.

Badania moczu w Pabianicach

Zleć badanie moczu w naszej placówce w Pabianicach. Korzystając z naszych punktów pobrań wyniki możesz także sprawdzić online. Aby wyniki dały pełny obraz diagnostyczny należy spełnić zalecenie. Znajdziesz je w naszym poradniku.

Badania genetyczne w Pabianicach

W Pabianicach realizujemy także badania genetyczne. Wybierz interesujący Cię pakiet lub pojedyncze badanie w sklepie i umów się na dogodny termin.