Punkty Pobrań w Wolbrom

Filtry:

Badania z krwi, moczu i kału w Wolbromiu

W naszej placówce w Wolbromiu zlecisz wszystkie podstawowe badania diagnostyczne w zakresie:
  • badania z krwi,
  • badania moczu,
  • badania kału.
Badania zrealizować można w godzinach poboru bez wcześniejszego umawiania, zakupić je można także w naszym e-sklepie. Nasz punkt pobrań w Wolbromiu spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Na miejscu czeka na Ciebie przyjazna i profesjonalna obsługa.

Przed zleceniem badań z krwi, kału lub moczu należy się odpowiednio przygotować, zbiór poradników na ten temat znajdziesz tutaj: https://diag.pl/pacjent/poradnik-pacjenta/jak-przygotowac-sie-do-badania/.

Badania genetyczne w Wolbromiu

Nasze punkty pobrań w Wolbromiu realizują także badania genetyczne, także bez skierowania. Badania genetyczne pomagają w diagnozowaniu niektórych chorób (chlamydia, celiakia), są także pomocne w ustaleniu ojcostwa. Aby wykonać badanie genetyczne odwiedź punkt w godzinach pracy.

 

Badania nietolerancji pokarmowej w Wolbromiu

Badania w ramach IMMUNOdiagDIETA pozwalają przebadać nietolerancję pokarmową na od kilkudziesięciu do ponad dwustu składników. Badania wykonywane są z próbki krwi. Do wyników załączone są porady i zalecenia, pomagające ułożyć nową dietę. Jeśli chcesz skorzystać z badania IMMUNOdiagDIETA - najkorzystniej jest zakupić wybrane badanie w naszym e-sklepie.