Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawa, ul. Cegłowska 80

1 piętro w Szpitalu Bielańskim

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566 Infolinia Regionalna
  Pobrania w domu 663 682 187
 • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • sb.: 08:00 - 12:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Warszawa Cegłowska 80

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Cegłowska 80 w Warszawie oferuje klientom dostęp do pakietu badań diagnostycznych w kierunku SARS CoV-2. Placówka umożliwia wykonanie badań serologicznych oraz testu kasetkowego na obecność przeciwciał lgM i lgG z wynikiem jakościowym. W punkcie diagnostyki w Warszawie możesz także wykonać pozostałe wymazy z gardła, nosa i nosogardzieli. Warszawska placówka realizuje e-commerce, dzięki czemu badania możesz wykupić za pośrednictwem e-sklepu korporacji Diagnostyka. Do zakupów przez Internet zachęcają liczne promocje i atrakcyjne zniżki. Punkt Pobrań Diagnostyki w Warszawie jest czynny od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Placówka przy Cegłowskiej 80 oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Cegłowska 80 Warszawa
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Cegłowska 80 Warszawa
  • Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli Cegłowska 80 Warszawa
  • Realizacja e-commerce Cegłowska 80 Warszawa
  • Czynne w weekendy Cegłowska 80 Warszawa
  • Obiekt przyjazny dzieciom Cegłowska 80 Warszawa

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Cegłowskiej 80 w Warszawie są wykonywane na podstawie próbki krwi pobranej z krwi żylnej. i. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Cegłowskiej 80 w Warszawie pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM Ig. Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Cegłowskiej 80 w Warszawie wykonywane są bez skierowania, po uprzednim umówieniu terminu badania przez pacjenta. Wymazy wykonuje się najczęściej ze wskazaniem diagnostycznym. W zależności od typu badania, wynik wymazu jest gotowy po kilku minutach lub nawet kilkunastu dniach.

  Punkt Pobrań Cegłowska Warszawa — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Cegłowskiej 80 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 14:30 oraz w sobotę od 08:00 do 12:00. Pobieranie materiału do badań odbywa od poniedziałku do piątku do godziny 14:00.

  • Telefon: 799 366 566
  • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
  • Adres: Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawa ul. Cegłowska 80, 1 piętro w Szpitalu Bielańskim

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Cegłowska 80 Warszawa — jak dojechać?

  Punkt Warszawa znajduje się na 1 piętrze w Szpitalu Bielańskim. Dojazd do placówki umożliwia komunikacja miejska oraz liczne przystanki. Na klientów punktu pobrań czekają dedykowane parkingowe oraz parking przed szpitalem.