Miej siłę na wiosnę! Akcja profilaktyczna Wiosenna Moc Zdrowia

Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii edukacyjno-profilaktycznej Wiosenna Moc Zdrowia. Podczas trwania akcji oferujemy pakiety badań, pomocne w ocenie stanu zdrowia na wiosnę.

W ramach kampanii oferujemy w obniżonych cenach e-Pakiet Wiosenna Moc Zdrowia + RAPORT, którego wyniki mogą sygnalizować nieprawidłowości zdrowotne (np. anemię, obniżenie odporności czy zaburzenia krzepnięcia) oraz zestawy z kategorii Fit&Active:

Pakiety badań Fit&Active umożliwiają ocenę nie tylko stanu zdrowia, ale także sprawności metabolizmu. Są skierowane do osób, które chcą w sposób świadomy i zindywidualizowany zadbać sylwetkę, kondycję fizyczną i samopoczucie.

e-Pakiet Wiosenna Moc Zdrowia

W skład oferowanego pakietu badań wchodzą: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, elektrolity,  glukoza, ALT, AST, cholesterol całkowity, kreatynina, CRP, witamina D metabolit 25 (OH). W ramach tego zestawu ocenimy nasze zdrowie i otrzymamy cenne wskazówki, na czym powinniśmy się skoncentrować.

Zestaw opatrzony jest automatycznym raportem, dołączonym do wyników badań.

Pakiet Wiosenna Moc Zdrowia jest dostępny w e-Sklepie tutaj.

e-Pakiety badań Fit&Active

Wyniki badań z pakietów z kategorii Fit&Active mogą wskazać przyczyny nieosiągania zamierzonych wyników sportowych – związane z rozwojem anemii, innymi niedoborami (np. witaminy D3) czy przetrenowaniem. Ich wyniki mogą także wskazać na rozwój nieprawidłowości, które jeszcze nie dają objawów chorobowych. Uwagę należy zwrócić na wskaźniki metabolizmu energetycznego (tłuszczów i glukozy) – lipidogram, glukozę na czczo, hemoglobinę glikowaną. Wartości tych parametrów mogą stanowić dodatkową motywację do ćwiczeń i diety. 

E-Pakiety badań z kategorii Fit&Active są dostępne tutaj.

Akcja tylko w e-Sklepie DIAGNOSTYKI

Wiosenna kampania profilaktyczna potrwa od 12 kwietnia do 13 czerwca 2021 r. Odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI, w którym można kupić e-Pakiety badań w obniżonych cenach. Ważność zakupionych voucherów to 90 dni od daty zakupu. Pakiety badań można zrealizować w Punktach Pobrań, które realizują sprzedaż internetową (lista tych placówek dostępna jest w Katalogu Punktów Pobrań po wybraniu checkboxa „realizuje e-commerce”).