Akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI na Dzień Mamy, Taty i Dziecka

W ramach akcji edukacyjno-profilaktycznej oferujemy trzy pakiety badań w obniżonych cenach, które można podarować bliskim w prezencie. Z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka proponujemy: e-Pakiet podarunkowy dla kobiet e-Pakiet podarunkowy dla mężczyzn oraz PAKIET DZIECKO. Akcja potrwa do 25 czerwca 2021 r.

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji należy skorzystać ze specjalnego kodu: PREZENT15, który obniża cenę pakietów o 15%.

Pakiety badań na Dzień Mamy i Taty

Przygotowaliśmy dwa specjalne zestawy badań dedykowane osobom po 50. roku życia (badania mogą być wykonywane również przez pacjentów poniżej 50. roku życia). Pakiety uwzględniają diagnostykę obszarów, które z biegiem lat wymagają większej uwagi. Posiadają część wspólną – badania podstawowe, pomocne w ogólnej ocenie stanu zdrowia, m.in. morfologia, glukoza i lipidogram. Pozostałe badania w pakietach dobrane są pod kątem płci:

  1. e-Pakiet podarunkowy dla kobiet – w ramach pakietu oznaczane są podstawowe minerały budujące kość (wapń i fosforany), witamina D oraz czynnik reumatoidalny (RF), który pomaga zróżnicować zwyrodnieniowe i autoimmunologiczne schorzenia stawów. W pakiecie określany jest też pomiar stężenia TSH, pozwalający wykryć choroby tarczycy. W skład pakietu wchodzą następujące badania: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity, kwas moczowy, lipidogram, RF, wapń, fosfor, witamina D oraz TSH.
  2. e-Pakiet podarunkowy dla mężczyznbadania w ramach pakietu pozwalają ocenić m.in. stan wątroby, ponieważ mężczyźni z różnych przyczyn częściej mają problemy z tym narządem oraz hormonalne podłoże męskiej witalności lub jej braku na podstawie stężenia testosteronu. W pakiecie oznaczany jest też PSA – marker raka prostaty. W zestawie znajdują się następujące badania: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity, kwas moczowy, lipidogram, GGTP, ALT, TSH, PSA i testosteron.

Pakiety badań na Dzień Dziecka

Proponowany przez nas e-Pakiet dla dzieci ukierunkowany jest na typowe problemy wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pakiet zawiera: morfologię krwi, CRP, witaminę D metabolit 25(OH), mocz – badanie ogólne, badanie kału w kierunku pasożytów jelitowych oraz TSH. Zestaw pomocny jest w wykryciu nieprawidłowości zdrowotnych m.in. anemii, zakażenia układu moczowego, niedoboru witaminy D czy schorzeń tarczycy.

Jak kupić e-Pakiet badań?

Zestawy badań w niższych cenach dostępne są wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. W koszyku należy podać kod PREZENT15, który obniża cenę zestawów. Pakiety badań można kupić w prezencie dla bliskich, ponieważ vouchery na badania nie są imienne.

Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.

Sprawdź pakiety badań w e-Sklepie