Akcja profilaktyczna – Wejdź w Nowy Rok w dobrej formie

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej DIAGNOSTYKI „Wejdź w Nowy Rok w dobrej formie, która potrwa od 03.01.23 do 31.01.23. Podczas jej trwania oferujemy następujące pakiety w obniżonych cenach (-20%): e-Pakiet sportowy na start – dziecko, e-Pakiet sportowy na start – podstawowy, e-Pakiet sportowy na start – rozszerzony, e-Pakiet sportowy na start – po 60-tce, e-Pakiet sportowy – trening cardio, e-Pakiet sportowy dla kobiet – względny niedobór energii w sporcie (RED-S), e-Pakiet sportowy dla mężczyzn – względny niedobór energii w sporcie (RED-S), (-15%): e-Pakiet fit & active minimum, e-Pakiet fit & active medium, e-Pakiet fit & active maksimum.

e-Pakiet sportowy na start – dziecko

Proponowany pakiet zawiera wszystkie badania laboratoryjne wymagane obecnie w orzekaniu o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia. W jego skład wchodzą takie badania jak: morfologia krwi (pełna), ogólne badanie moczu, glukoza. Badania pozwalają na ogólną ocenę zdrowia.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet sportowy na start – podstawowy

Badania zawarte w pakiecie pozwalają na ocenić ogólny stan zdrowia przed rozpoczęciem treningów. Ich wyniki pomagają ocenić funkcje kluczowego dla sportowców układu sercowo-naczyniowego. Uwzględniona jest też analiza metabolizmu ustroju, funkcji nerek, stanu odżywienia wraz z gospodarką elektrolitową i mineralną.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet sportowy na start – rozszerzony

Zestaw badań w pakiecie pozwala na pogłębioną ocenę stanu zdrowia przed rozpoczęciem treningów. Ich wyniki umożliwiają poszerzoną analizę funkcji ważnego dla sportowców układu sercowo-naczyniowego, narządów takich jak nerki i wątroba, rozbudowana jest również ocena niedoborów prowadzących do anemii. Uwzględniona jest też analiza metabolizmu ustroju, stanu odżywienia wraz z gospodarką elektrolitową i mineralną.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet sportowy na start – po 60-tce

Zawarte w nim badania pozwalają na pogłębioną ocenę stanu zdrowia osób po 60-tym roku życia przed rozpoczęciem treningów. Ich wyniki umożliwiają poszerzoną ocenę funkcji układu sercowo-naczyniowego, narządów takich jak nerki, wątroba, tarczyca. Rozbudowana jest ponadto ocena niedoborów prowadzących do anemii. W pakiecie uwzględniono analizę metabolizmu ustroju, stanu odżywienia wraz z gospodarką elektrolitową i mineralną. 

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet sportowy – trening cardio

Pakiet badań przeznaczony dla osób już trenujących dyscypliny należące do grupy sportów wytrzymałościowych (bieganie, kolarstwo), koncentrują się na wskaźnikach przeciążenia i przetrenowania. U osób uprawiających sporty wytrzymałościowe/cardio w cyklu treningowym najbardziej znaczące zmiany obserwowane są w stężeniach mocznika i IGF-1, obrazujących tzw. metaboliczny aspekt zmęczenia. Badania wchodzące w skład pakietu to: morfologia krwi, mocznik, albumina, ferrytyna, testosteron, kortyzol, IGF-1.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet sportowy dla kobiet – względny niedobór energii w sporcie (RED-S)

Zestaw badań wspomagający rozpoznanie względnego niedoboru energii w sporcie. RED-S definiowane jest jako zespół zaburzeń mogących rozwijać się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn uprawiających sport, na skutek nierównowagi między podażą energii (dietą) a jej wydatkowaniem w procesie treningowym. Ryzyko RED-S pomagają ocenić badania laboratoryjne znajdujące się w pakiecie.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet sportowy dla mężczyzn – względny niedobór energii w sporcie (RED-S)

Zestaw badań wspomagający rozpoznanie względnego niedoboru energii w sporcie. RED-S nie tylko prowadzi do obniżenia wydolności sportowca (spadek siły mięśniowej, wytrzymałości, wzrost ryzyka kontuzji, zaburzenia koordynacji i koncentracji), ale również do zaburzeń zdrowotnych. Zaburzenia te dotyczą metabolizmu, produkcji białek i odporności, stanu kości (zwiększona podatność na złamania, przedwczesna osteoporoza) i układu sercowo-naczyniowego (zawroty głowy, uszkodzenie mięśnia sercowego).

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet Fit & Active Minimum

Badania zawarte w tym pakiecie to zestaw umożliwiający ogólną ocenę stanu zdrowia i sprawności metabolizmu. Zaburzenia przemian węglowodanów powodują zmiany stężeń glukozy i insuliny na czczo, które wskazywać mogą na stan przedcukrzycowy lub nawet cukrzycę. Badania znajdujące się w pakiecie pomogą w ocenie pracy takich narządów jak wątroba, nerki czy tarczyca.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet Fit & Active Medium

Badania zawarte w tym pakiecie umożliwiają poszerzoną ocenę stanu zdrowia, sprawności metabolizmu, jak i potencjalnych zaburzeń endokrynologicznych. Badania znajdujące się w pakiecie umożliwiają wychwycenie chorób jeszcze przed wystąpieniem doskwierających objawów klinicznych, co pozwala na właściwe reagowanie, podjęcie wczesnego leczenia, zahamowanie rozwoju choroby i skuteczne wyleczenie dolegliwości.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet Fit & Active Maksimum

Zestaw badań w pakiecie zawiera rozszerzone parametry biochemiczne pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia, odżywienia i funkcji istotnych narządów m.in. wątroby, trzustki i tarczycy. Ponadto obejmują diagnostykę anemii z niedoboru żelaza bądź witamin. Pakiet może być przydany w wykryciu takich chorób jak celiakia czy Hashimoto.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnych kodów SPORT20, który obniża cenę pakietów dla sportowców o 20% oraz SPORT15, który obniża cenę pakietów fit & active o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

PAKIETY DLA SPORTOWCÓW

PAKIETY FIT&ACTIVE