Akcja profilaktyczna - Wejdź w Nowy Rok w dobrej formie

Nowy rok to doskonały czas, aby zadbać o siebie i bliskich, dlatego tak wiele osób decyduje się na noworoczne postanowienia, zwłaszcza te związane ze sportem, by zatroszczyć się  o swoje ciało, ale też umysł. Dla wszystkich tych którzy, nowy rok rozpoczynają z mottem więcej sportu, więcej zdrowia,  Diagnostyka przygotowała specjalną akcję profilaktyczną „Wejdź w Nowy Rok w dobrej formie”. Akcja potrwa tylko w e-sklepie Diagnostyki od 04.01.2024 r. do 31.01.2024 r. 

W ramach akcji będziesz miał możliwość zakupu wybrane pakiety badań 20% taniej. 

Badania pomagają ocenić ogólny stan zdrowia przed rozpoczęciem treningów, koncentrując się na kluczowych funkcjach układu sercowo-naczyniowego, metabolizmu, funkcji nerek oraz gospodarki elektrolitowej i mineralnej. 

Dla tych, którzy pragną głębszej analizy przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Badania tego pakietu obejmują szeroką ocenę układu sercowo-naczyniowego, narządów, analizę niedoborów prowadzących do anemii oraz badania metaboliczne.

Dla osób 60+. Badania tego pakietu pozwalają na szczegółową analizę stanu zdrowia, uwzględniając funkcje układu sercowo-naczyniowego, nerek, wątroby, tarczycy oraz ocenę niedoborów prowadzących do anemii.

Dedykowany dla osób już aktywnych w dyscyplinach wytrzymałościowych. Skupia się na wskaźnikach przeciążenia i przetrenowania, obejmując badania morfologii krwi, mocznika, albuminy, ferrytyny, testosteronu, kortyzolu, IGF-1.

  •  e-Pakiet sportowy dla kobiet/mężczyzn – względny niedobór energii w sporcie (RED-S)

Zestaw badań wspomagający rozpoznanie względnego niedoboru energii w sporcie, istotnego dla utrzymania pełnej wydolności sportowej i zdrowia. Pomaga zidentyfikować ryzyko RED-S i podjąć odpowiednie działania

Oferują kompleksową ocenę stanu zdrowia, funkcji metabolizmu oraz wykrywają potencjalne zaburzenia jeszcze przed pojawieniem się objawów klinicznych. Dzielą się na trzy poziomy dostosowane do różnych potrzeb.

 Pakiet oferuje pełną analizę morfologii i parametrów biochemicznych krwi, umożliwiając wczesne wykrywanie potencjalnych chorób. Badania wskazują nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale także identyfikują atakowane organy. Usługa konsultacji wyników pomaga zinterpretować i podjąć świadome kroki w kierunku zdrowszego życia.

Sportowe pakiety badań pomogą Ci odkryć potencjał Twojego ciała i dostosować trening, aby osiągnąć najwyższy poziom wydajności. W tym roku postaw na siebie o swoje zdrowie jeszcze mocniej!

Zdrowego i pełnego pozytywnej energii Nowego Roku życzymy Tobie i Twoim bliskim!

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym wyjątkowym czasie, w koszyku wpisz kod TRENING20 , obniżający o 20% ceny wyżej wymienionych pakietów. Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.