ThinkPink - różowy październik z Diagnostyką

W ramach Różowego Października, Diagnostyka połączyła siły z Omenaa Foundation, Fundacją Onkocafe i ZbadajRaka.pl, przyłączając się do akcji ThinkPink.

zbadaj rka

Specjalnie na jej potrzeby platforma ZbadajRaka.pl opracowała bezpłatne, specjalistyczne narzędzie – kwestionariusz online – służący do analizy ryzyka wystąpienia raka piersi, związanego z posiadaniem przez Pacjentkę dziedzicznej mutacji w genach BRCA1/2. We współpracy z Diagnostyką, ZbadajRaka.pl zakwalifikuje wybraną grupę najbardziej zagrożonych kobiet do bezpłatnych badań oraz udzieli specjalnego rabatu wszystkim Pacjentkom, u których występuje obawa o podwyższone ryzyko genetyczne wystąpienia nowotworu piersi.

Każda pacjentka, w zależności od rezultatów przeprowadzonego wywiadu, będzie mogła skorzystać
z jednej z trzech opcji:

  • Wykonania badania 16 mutacji w genie BRCA1,
  • Wykonania pakietu badań CA 15-3 (marker raka piersi) + OB + morfologia krwi,
  • Skorzystania z rabatu 15% na wyselekcjonowane przez Diagnostykę i dostępne w e-Sklepie badania, przydatne w diagnostyce i profilaktyce chorób nowotworowych.

Zróbmy razem więcej dla zdrowia – dołącz do akcji Think Pink i oszacuj ryzyko, aby przeciwdziałać chorobom nowotworowym. Kwestionariusz znajdziesz na stronie: https://www.thinkpink.zbadajraka.pl/

Więcej informacji o akcji i prowadzonych w jej ramach działaniach znajdziesz na stronie: https://www.think-pink.pl/