Nowość w ofercie e-Sklepu DIAGNOSTYKI - badania wysyłkowe

Nowość w ofercie DIAGNOSTYKI – badania wysyłkowe z materiału do samodzielnego pobrania w domu. Nie musisz stać w kolejce do punktu pobrań. Zaoszczędź czas – zamów badanie z zestawem do pobrania materiału DIAGpack a my wyślemy go pod wskazany przez Ciebie adres.

Oferta badań wysyłkowych:

Aby przejść do oferty badań wysyłkowych kliknij TUTAJ. 

Badania wykonasz w 4 prostych krokach:

 1. Kup badanie wysyłkowe DIAGpack i określ sposób dostawy zestawu DIAGpack (kurier DHL, paczkomat), dostawa zestawu jest bezpłatna. 
 2. Pobierz materiał zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu DIAGpack i wypełnij formularz lub formularze znajdujące się w pudełku.
 3. Odeślij zestaw do laboratorium (instrukcję znajdziesz w pudełku).
 4. Poczekaj na wyniki – sprawdzisz je on-line. 

Zamawiając zestaw do domu:

 • oszczędzasz czas – nie musisz wychodzić z domu i udawać się do punktu pobrań laboratorium,
 • łatwo i bezpiecznie pobierasz samodzielnie materiał w zaciszu domowym,
 • możesz przekazać zestaw osobie, która nie może lub nie chce opuszczać mieszkania,
 • dostawa zestawu i odesłanie pobranego materiału jest bezpłatne. 

Czy badania wysyłkowe różnią się jakością od badań wykonywanych w laboratorium?

 • Badania wysyłkowe są realizowane w medycznych laboratoriach diagnostycznych, dlatego też ich jakość jest taka sama, jak pozostałych, standardowych badań laboratoryjnych.
 • Specjalne zestawy pobraniowe, które są wysyłane do domu pacjenta, są zaprojektowane zarówno z myślą o komforcie osoby pobierającej materiał, jak również z zapewnieniem jak najwyższej jakości pobranej próbki oraz stabilności materiału biologicznego w czasie podróży do laboratorium.

Czy samodzielne pobranie materiału nie zwiększa ryzyka, że wynik badania będzie niemiarodajny?

 • Wszystkie zestawy pobraniowe, które trafiają do domu pacjenta, są wcześniej walidowane, czyli sprawdzane, pod kątem ich jakości oraz zachowania stabilności pobranej próbki. Dzięki temu minimalizują one ryzyko fałszywych wyników i gwarantują wysoką jakość realizowanego badania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie:  https://diag.pl/pacjent/kontakt/informacja-telefoniczna-dla-pacjentow/.

Badania ojcostwa i pokrewieństwa: kontakt do Pracowni Analiz Profili Genetycznych PAPGEN wykonującej badanie ojcostwa i pokrewieństwa: +48 799 399 409 (infolinia czynna w godzinach 8:00-20:00).

Więcej informacji dot. rezygnacji z zakupu badania czy otrzymania faktury jest dostępnych tutaj.

UWAGA! Już niebawem w ofercie dostępne będą kolejne badania do samodzielnego pobrania. Zachęcamy do śledzenia aktualności!