Oferta badań w kierunku COVID-19 dla podróżujących

Badanie na COVID-19 z zaświadczeniem lekarskim do podróży

Dla osób podróżujących przygotowaliśmy szeroką ofertę badań z zakresu diagnostyki COVID-19 wraz z uzupełniającymi wynikami w językach obcych lub zaświadczeniami lekarskimi umożliwiającymi przekroczenie granicy i wjazd do kraju docelowego.

Czytaj więcej

Testy w kierunku COVID-19 zwalniające z kwarantanny

Zgodnie z modyfikacjami z dnia 30.03.2021r. m.in. podróżni, którzy uzyskali w Polsce negatywny wynik testu antygenowego lub badania met. RT-PCR zostaną automatycznie zwolnieni z nałożonej po przyjeździe do kraju kwarantanny.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić w których punktach pobrań wykonywane są badania?

Aby sprawdzić w których placówkach pobierany jest materiał do badań w kierunku SARS-COV-2 wejdź na stronę katalogu placówek i zaznacz odpowiedni filtr na mapie np. ‘’SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz’’.

Sprawdź!

Chcę zakupić badania na COVID -19 dla pracowników, czy jest to możliwe? 

Ofertę dla pracodawców można sprawdzić na naszej stronie: https://diag.pl/sklep/badania-dla-pracownikow/

Gdzie znajdę aktualne wymagania poszczególnych krajów dla podróżujących? 

Informacje o wymaganiach poszczególnych krajów można znaleźć także na stronie: www.Gov.Pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Testy SARS-CoV-2 met. RT-PCR z zaświadczeniem lekarskim dla podróżujących

Badanie metodą RT-PCR jest badaniem referencyjnym uznawanym przez wszystkie kraje świata. Zaświadczenie o negatywnym wyniku daje możliwość przekroczenia granicy i wjazdu do kraju docelowego.
Sprawdź!

Badania wymazu metodą RT-LAMP (test molekularny) z zaświadczeniem dla podróżujących

Jest to badanie molekularne uznawane przez niektóre kraje jako równoważne z RT-PCR. To badanie można zlecić w wersji z wynikiem w języku angielskim lub niemieckim.
Sprawdź!

Testy antygenowe z zaświadczeniem lekarskim do podróży

Badanie antygenowe są akceptowane przez niektóre kraje jako wystarczające do okazania przy przekraczaniu granicy. Wynik negatywny daje możliwość przekroczenia granicy i wjazdu do kraju docelowego.
Sprawdź!

Zobacz także