Pakiety badań na Święta. Akcja profilaktyczna DIAGNOSTYKI

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji edukacyjno-profilaktycznej „Zdrowie na Święta”. Do 31 grudnia 2020 r. oferujemy 4 pakiety badań w obniżonej cenie: e-Pakiet dla kobiet, e-Pakiet dla mężczyzn, e-Pakiet podarunkowy oraz e-Pakiet dla każdego MAKSIMUM, które mogą być kupione dla bliskich w prezencie. Badania należy wykonać do 90 dni od dnia zakupu.

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji należy skorzystać ze specjalnego kodu: grudzien15, który obniża cenę pakietów o 15%.

Sprawdź pakiety badań w e-Sklepie

Co wyróżnia każdy z pakietów?

  • e-Pakiet dla kobiet – badania zawarte w tym pakiecie pozwalają na uzyskanie „panoramicznego” obrazu stanu organizmu kobiety. Wyniki identyfikują stan chorobowy i wskazują zaatakowany organ lub układ. Badania w pakiecie obok morfologii i parametrów biochemicznych krwi skupiają się również na określeniu statusu hormonalnego kobiety i wiążących się z nim zmian w gospodarce mineralnej organizmu. W pakiecie znajdują się również stężenia markerów nowotworowych (marker raka piersi i jajnika).
  • e-Pakiet dla mężczyzn – w pakiecie znajdują się podstawowe parametry biochemiczne pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia, odżywienia i funkcji istotnych narządów: wątroby, nerek i tarczycy. Stwierdzane nieprawidłowości mogą sygnalizować istnienie chorób lub wskazywać na stan zapalny, zakażenie czy ryzyko chorób zagrażających: cukrzycy, miażdżycy, chorób sercowo-naczyniowych, chorób nerek i zaburzeń elektrolitowych, chorób wątroby i stawów bądź zaburzeń krzepnięcia krwi.
  • e-Pakiet dla każdego MAKSIMUM – zestaw badań zawartych w tym pakiecie pozwala na uzyskanie „panoramicznego” obrazu organizmu i może pomóc w wykryciu stanu zapalnego, zaburzeń krzepnięcia krwi, gospodarki wapniowej, równowagi elektrolitowej czy przemiany materii. W skład pakietu wchodzą m.in. glukoza, próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP), TSH, lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), żelazo, wapń całkowity, magnez czy kreatynina.

Jak kupić e-Pakiet badań?

Zestawy badań w niższych cenach dostępne są wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. W koszyku należy podać kod grudzien15, który obniża cenę badań. Pakiety badań można kupić w prezencie dla bliskich, ponieważ vouchery na badania nie są imienne.

Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.