5 lipca 2021

DIAGNOSTYKA zaprasza do skorzystania z programu „Profilaktyka 40 PLUS”

POWRÓT

Sieć laboratoriów DIAGNOSTYKA przystąpiła do programu „Profilaktyka 40 PLUS”. Program realizowany będzie od 5 lipca 2021r. do 31 grudnia 2021r. Badania z programu realizowane są we wskazanych Punktach Pobrań sieci DIAGNOSTYKA, których adresy można sprawdzić poniżej.

Głównym celem programu jest profilaktyka chorób z powodu obniżonej zgłaszalności do lekarzy w 2020 r. w związku z pandemią koronawirusa. Dzięki badaniom profilaktycznym można wykryć chorobę bardzo wcześnie i uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy. Badania profilaktyczne należy wykonywać regularnie, by nie przeoczyć początkowo drobnych problemów związanych ze zdrowiem i zareagować odpowiednio wcześnie, aby nie dopuścić do powikłań.

W ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS” badania diagnostyczne będą realizowane w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego.

Pakiet badań diagnostycznych dla kobiet:

  • morfologia krwi obwodowej ze wzorem odsetkowym i płytkami krwi,
  • stężenie cholesterolu całkowitego albo kontrolny profil lipidowy,
  • stężenie glukozy we krwi,
  • poziom kreatyniny we krwi,
  • ASPAT, ALAT, GGTP,
  • badanie ogólne moczu,
  • poziom kwasu moczowy we krwi,
  • krew utajona w kale – metodą immunochemiczną.

Pakiet badań diagnostycznych dla mężczyzn zawiera:

  • morfologia krwi obwodowej ze wzorem odsetkowym i płytkami krwi,
  • stężenie cholesterolu całkowitego albo kontrolny profil lipidowy,
  • stężenie poziomu glukozy,
  • poziom kreatyniny we krwi,
  • ASPAT, ALAT, GGTP,
  • badanie ogólne moczu,
  • kwas moczowy,
  • krew utajona w kale – metodą immunochemiczną,
  • PSA (badanie w kierunku raka prostaty).

Pakiet badań diagnostycznych wspólny zawiera:

  • pomiar ciśnienia tętniczego,
  • pomiar masy ciała,
  • wzrostu,
  • obwodu w pasie oraz obliczenie wskaźnika masy ciała (BMI),
  • ocenę miarowości i rytmu serca.

Dla osób, które zrealizują badania w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS” w Punktach Pobrań sieci DIAGNOSTYKA, przygotowaliśmy ofertę wykonania dodatkowych badań poszerzających profilaktykę z 25% rabatem. Obniżona cena na poniższe badania obowiązuje wyłącznie w dniu realizacji badań w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”.

Proponujemy uzupełnienie badań z programu ‘’Profilaktyka 40 PLUS’’ o następujące parametry:

– TSH

– fT4

– HBsAg

– Przeciwciała anty-HCV.

– Witamina D

– Przeciwciała neutralizujące anty-SARS-CoV-2.

„Jeśli Twoja tarczyca nie funkcjonuje prawidłowo, to Ty też nie!” – ten amerykański slogan dobrze opisuje potrzebę oceny funkcji tarczycy, jako gruczołu wpływającego na kondycję całego organizmu. Zaburzenia funkcjonowania tego gruczołu są dość często spotykane, a zarówno niedoczynność, jak i nadczynność tarczycy prowadzą do poważnych następstw ogólnoustrojowych. Podstawowe badania służące do oceny funkcjonowania tarczycy to TSH (hormon tyreotropowy) i fT4 (wolna tyroksyna). W rozpoznawaniu i różnicowaniu chorób tarczycy istotna jest relacja pomiędzy wynikami tych dwóch badań.

Chociaż szacowany odsetek osób zakażonych wirusami zapalenia wątroby typu B i C w Polsce nie jest wysoki (1-2%), to stanowią one istotny problem ze względu na potencjalne poważne konsekwencje zdrowotne, z rakiem wątrobowokomórkowym na czele. Większość ludzi zainfekowanych tymi wirusami nie wie o chorobie ze względu na jej wieloletni bezobjawowy przebieg, a co za tym idzie – może zakażać kolejne osoby. Proponujemy wykonanie badań przesiewowych w kierunku infekcji tymi wirusami – przeciwciał anty-HCV i antygenu S wirusa HBV (HBs antygen).

Niedobory witaminy D3 są w Polsce powszechne. Witamina ta jest istotna nie tylko dla mocnych kości. Istnieje szereg doniesień dokumentujących związek między niedoborem tej witaminy-hormonu a schorzeniami o podłożu zapalnym i autoimmunologicznym (np. reumatoidalne zapalenie stawów) czy nawet nowotworami. Wykazano również korelacje między obniżonym stężeniem witaminy D, a nadciśnieniem, otyłością i insulinoopornością, cukrzycą typu 2, miażdżycą czy zespołem metabolicznym, a w końcu z większą zapadalnością na COVID-19, a niektóre badania wskazują też na cięższy przebieg schorzenia u osób z jej niedoborem.

Badanie poziomu przeciwciał neutralizujących wirusa SARS-CoV-2, swoistych względem białka szczytowego – antygenu S (ang. spike, białko kolca) tego wirusa pozwala wnioskować o odporności humoralnej na COVID-19. Odporność ta może powstać zarówno w wyniku przechorowania COVID-19 (przeciwciała przeciw białku S powinny utrzymywać się we krwi przez co najmniej kilka miesięcy od choroby), jak i po szczepieniu preparatami opartymi o białko S wirusa SARS-CoV-2, a więc wszystkimi szczepionkami dostępnymi obecnie (Pfizer/BioNtech, Moderna, Astra Zeneca, Janssen).

Dodatkowo w dniu realizacji skierowania na badania z programu zdrowotnego mogą Państwo skorzystać z rabatu 15% na wszystkie badania z oferty DIAGNOSTYKI.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem Infolinii DIAGNOSTYKI: 799 399 360

Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się również na stronie: https://www.gov.pl/web/zdrowie/profilaktyka-40-plus 


Lista placówek DIAGNOSTYKI w których można wykonać badania ze skierowaniem z Programu „Profilaktyka 40 PLUS”.

AdresGodziny przyjęć w ramach programu pn-ptGodziny przyjęć w ramach programu sobota
Aleksandrów Łódzki, ul. Warszawska 13/13a9.00-11.00 
Augustów, ul. Księdza Ignacego Jana Skorupki 12/18.00-11.00 
Biała Podlaska, ul. Janowska 768:00-10:00 
Białobrzegi, ul. Spacerowa 297:00-10:30 
Białogard, ul. Lindego 21a7:00-11:008:00-10:00
Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty 35/58.00-11.00 
Białystok, ul. Antoniukowska 118.00-11.00 
Białystok, ul. Legionowa 3/48.00-11.00 
Białystok, ul. Słonimska 15/18.00-11.00 
Białystok, ul. Storczykowa 5/1048.00-11.00 
Białystok, ul. Warszawska 81/38.00-11.00 
Białystok, ul. Witosa 15b8.00-11.00 
Biecz, ul. Tysiąclecia 37:00-9:00 
Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 24a7:30-11:00 
Bielawa, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 10b10:00-14:00 
Bielsk Podlaski, ul. Kazimierzowska 38.00-11.00 
Bielsko-Biała, ul. Broniewskiego 58:00-16:00 
Bielsko-Biała, ul. Bystrzańska 94b8:00-12:00 
Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 408środa 9:00-11:00 
Bielsko-Biała, ul. Piłsudskiego 79:00-12:00 
Biłgoraj, ul. Kościuszki 1388:00-10:00 
Biłgoraj, ul. Partyzantów 3a8:00-10:00 
Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 637:00-12:00 
Bolesławiec, ul. Prusa 38:00-12:00 
Brodnica, ul. Korczaka 207:00-11:00
Bydgoszcz, Al. L. Kaczyńskiego 4207:00-11:00
Bydgoszcz, ul. Curie-Skłodowskiej 2608:00-11:00
Bydgoszcz, ul. Gen. A. E. Fieldorfa Nila 4A07:00-11:00
Bydgoszcz, ul. Kossaka 1307:00-10:00
Bydgoszcz, ul. Pielęgniarska 1307:30-11:00
Bydgoszcz, ul. Waleniowa 2 07:00-11:00
Bytom, Pl. Stefana Żeromskiego 1czwartek 8.00-10.00 
Bytów, ul. 1 Maja 1108:00-10:00
Bytów, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 32/208:00-10:00 
Brzoza, ul. Łabiszyńska 18d07:30-11:00
Chełm, Al. 3 Maja 22/38:00-10:00 
Chełmno, Powst. Wielkoposlkich 1807:30-11:00
Chodzież, ul. Wiosny Ludów 3a07:00-10:00 
Chojnice, Al. Bayeux 30środa 08:00-10:00
Chorzów, ul. Świętego Pawła 11czwartek 7.00-11.00 
Chrzanów, ul. Trzebińska 359:30-11:30 
Ciechocinek, ul. Warzelniana 1 07:00-10:00
Cieszyn, ul. Bielska 37środa 08:00-13:00 
Cieszyn, ul. Michejdy 409:00-11:00 
Czarna Białostocka, ul. Torowa 18.00-11.00 
Czarnków, ul. Kościuszki 7710:00-12:00 
Czarnków, ul. Sikorskiego 2709:00-11:00 
Czechowice-Dziedzice, ul. Krótka 49:00-10:30 
Czechowice-Dziedzice, ul. Słowackiego 289:00-10:30 
Czerwionka – Leszczyny, ul. 3 Maja 36cśroda 8.30-10.00 
Człuchów, ul. Jana III Sobieskiego 508:00-10:00 
Częstochowa, ul. Bony 1/307:30-09:30
Częstochowa, ul. Sułkowskiego 17poniedziałek, środa, czwartek, piątek 08:00-11:00
Dąbrowa Górnicza, Al. Piłsudskiego 92czwartek 07:00-10.00 
Dąbrowa Górnicza, ul. Szpitalna 13 8.00-11.00
Dąbrowa Górnicza, ul. Wojska Polskiego 47/1poniedziałek 8.00-10.00 
Dąbrówka, ul. Herbowa 209:00-10:00
Dęblin, ul. Stężycka 118:00-10:00 
Drezdenko, ul. Kościuszki 4a7:00-11:00 
Dzierżoniów, ul. Parkowa 4c9:00-13:00 
Ełk, ul. Gdańska 178.00-11.00 
Ełk, ul. Kajki 10a/U28.00-11.00 
Ełk, ul. Maksymiliana Marii Kolbe 88.00-11.00 
Gdańsk, ul. Grunwaldzka 104/10608:00-10:00 
Gdańsk, ul. Jabłoniowa 29b08:00-10:00 
Gdańsk, ul. Wileńska 4408:00-10:00
Gdańsk, ul. Kołobrzeska 63f08:00-10:00
Gdów, ul. Krakowska 2857:00-10:00 
Gdynia, ul. Chwaszczyńska 208:00-10:00
Gdynia, ul. Morska 16407:30-08:30 
Gdynia, ul. Tadeusza Wendy 7/909:00-11:00 
Gdynia, ul. Władysława IV 6108:00-10:00
Gdynia, ul. Wielkopolska 4408:00-10:00
Gliwice, ul. Gorzołki 17awtorek 7.00-11.00 
Głogów, ul. Słodowa 407:30-11:30 
Gniezno, Os. Kazimierza Wielkiego 709:00-12:00 
Gniezno, ul. Podkomorska 409:00-12:00 
Gniezno, ul. Roosevelta 4409:00-12:00 
Golub-Dobrzyń, ul. Pod Arkadami 307:00-11:00
Gołdap, ul. Paderewskiego 11/1a8.00-11.00 
Gorlice, ul. Sienkiewicza 367:00-10:00 
Gorzów Wielkopolski, ul. Piłsudskiego 1a8:00-10:00 
Góra, ul. Armii Polskiej 87:30-11:30 
Grajewo, Os. Południe 98.00-11.00 
Grodzisk Mazowiecki, ul. 11 Listopada 19:00-14:00 
Grodzisk Mazowiecki, ul. 11 Listopada 287:00-14:00 
Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 42a7:00-14:00 
Grójec, ul. Kopernika 8a9:00-16:00 
Grudziądz, ul. Chełmińska 8007:00-11:00
Grudziądz, ul. Szewska 1408:00-11:00
Gryfino, ul. 11 Listopada 12a7:00-11:008:00-11:00
Hajnówka, ul. Wierobieja 28.00-11.00 
Hrubieszów, ul. Plac Staszica 178:00-10:00 
Hrubieszów, ul. Targowa 58:00-10:00 
Iława, ul. Kościuszki 107:00-15:0008:00-12:00
Inowrocław, ul. Cegielna 45a07:30-11:00
Inowrocław, ul. 59 Pułku Piechoty 607:00-11:00
Jabłonowo Pomorskie, ul. Główna 1307:30-10:30
Jarocin, ul. Kasztanowa 1608:00-11:00 
Jarocin, ul. Magnoliowa 109:30-11:00 
Jarocin, ul. Piaskowa 508:00-14:00 
Jarosław, ul. Grunwaldzka 107:00-12:00 
Jastrzębie Zdrój, Al. Jana Pawła II 7czwartek 9.00-11.00 
Jastrzębie Zdrój, ul. Wrocławska 20czwartek 7.30-12.00 
Jaworzno, Al. Józefa Piłsudskiego 72środa 6.30-10.30 
Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1a10:00-14:00 
Jelenia Góra, ul. Bankowa 5/710:30-14:30 
Kalisz, ul Polna 298:00-12:00
Kalwaria Zebrzydowska, ul. M. Konopnickiej 187:00-10:00 
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 267:00-11:00 
Kartuzy, ul. Kościuszki 1208:00-10:00 
Katowice, Pl. Wolności 1/1wtorek 7.00-10.00 
Katowice, ul. Mikołowska 53aśroda 7.00-12.00 
Katowice, ul. Paderewskiego 32cponiedziałek 7.00-12.00 
Katowice, ul. Tysiąclecia 90środa 7.30-10.30 
Kędzierzyn-Koźle, ul. I. Łukasiewicza 2307:00-10:00
Kęty, ul. Kościuszki 66awtorek 8:00-10:00 
Kielce, ul. Jagiellońska 7407:00-12:0008:00-12:00
Kielce, ul. Warszawska 218e07:00-12:00 
Kluczbork, ul. M. Skłodowskiej 607:00-09:00
Kolno, ul. Wojska Polskiego 38i8.00-11.00 
Kołobrzeg, ul. Kolejowa 17:00-13:309:00-11:00
Końskie, ul. Spółdzielcza 8b07:00-11:0007:00-11:00
Koronowo, ul. Witosa 1k/207:00-09:00
Kostrzyn, ul. Braci Drzewickich 110:00-11:00
Kostrzyn Nad Odrą, ul. Wyszyńskiego 2307:00-11:00 
Koszalin, ul. Bartosza Głowackiego 707:30-12:0008:00-11:00
Kościerzyna, ul. Stanisława Staszica 1308:00-10:00
Kowale, ul. Staropolska 5308:00-10:00 
Kowalewo Pomorskie, ul. 1 Stycznia 16a07:00-11:00
Kraków, Al. 29-Go Listopada 17807:00-11:00 
Kraków, Al. Daszyńskiego 1207:00-12:00 
Kraków, Al. Kijowska 1209:00-13:00 
Kraków, Al. Modrzewiowa 2207:00-13:00 
Kraków, Al. Pokoju 407:00-12:00 
Kraków, Os. Kolorowe 2110: 00-12:00 
Kraków, ul. Komorowskiego 1207:00-12:00 
Kraków, ul. Lipska 610:00-13:00 
Kraków, ul. Lwowska 1/709:00-12:00 
Kraków, ul. Miłkowskiego 2309:00:12:00 
Kraków, ul. Olszańska 507:00-12:00 
Kraków, ul. Prof. M. Życzkowskiego 1609:00-13:00 
Kraków, ul. Rusznikarska 1707:00-13:00 
Kraków, ul. Stojałowskiego 610:00-13:00 
Kraków, ul. Wielicka 7207:00-9:00 
Kraków, ul. Wolska 109:00-12:00 
Kraków, ul. Zygmunta Glogera 5307:00-9:00 
Krotoszyn, ul. Kościuszki 809:00-11:00 
Kruszwica, ul. Zamkowa 4a07:30-10:30
Krynica-Zdrój, ul. Cicha 27:00-10:00 
Krzyż Wielkopolski, ul. Zachodnia 4508:00-10:00 
Kudowa-Zdrój, ul. Norwida 19:00-13:00 
Kutno, ul. Teligi 4/19.00-12.30 
Kwidzyn, ul. Kopernika 25a08:00-10:00 
Legnica, ul. Okrzei 108:00-11:00 
Leszno, ul. Dworcowa 609:00-11:00 
Leszno, ul. Żółkiewskiego 208:30-10:30 
Lębork, Al. Wolności 40a08:00-10:00 
Lipno, ul. 3 Maja 1607:00-11:00
Lipsko, ul. Solecka 77:30-10:30 
Lubawa, ul. Grunwaldzka 1007:00-10:30 
Lubin, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 708:00-11:00 
Lubin, ul. Kilińskiego 278:00-11:00 
Lublin, ul. Nałkowskich 108/378:00-10:00 
Lublin, ul. Onyksowa 128:00-10:00 
Lublin, ul. Prof. A. Gębali 68:00-12:00 
Lublin, ul. Topolowa 78:00-10:00 
Lublin, ul. Wallenroda 4c8:00-10:00 
Lublin, ul. Wigilijna 12/3-48:00-12:00 
Łaziska Górne, ul. Wyrska 12bśroda 9.00-12.00 
Łęczyca, ul. Kilińskiego 59.00-11.00 
Łomża, ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 68.00-11.00 
Łomża, ul. Sikorskiego 2398.00-11.00 
Łowicz, ul. Ułańska 29.00-11.00 
Łódź, ul. Drewnowska 43a8.00-12.00 
Łódź, ul. Hubala 19.00-11.00 
Łódź, ul. Kusocińskiego 6110.00-14.00 
Miastko, Os. Ceglane 108:00-10:00 
Miechów, ul. Szpitalna 307:30-11:00 
Mińsk Mazowiecki, ul. 3 Maja 27:30-10:30 
Mińsk Mazowiecki, ul. 3 Maja 127:30-10:30 
Mogilno, ul. Hallera 3107:00-11:00
Mosina, ul. Konopnickiej 3309:30-11:00 
Mosina, ul. Wawrzyniaka 409:00-11:00 
Mszana Dolna, ul. Kolbego 388:00-11:00 
Murowana Goślina, ul. Dworcowa 1009:00-13:00 
Myślenice, ul. Drogowców 509:00-12:00 
Myślenice, ul. Jagiellońska 117:00-12:00 
Myślęcinek, ul. Jeździecka 2 07:00-10:00
Nakło, ul. Dąbrowskiego 10/307:00-10:00
Namysłów, ul. Plac Wolności 507:00-09:00 
Nekla, ul. Chopina 6410:00-11:00
Nidzica, ul. Sprzymierzonych 38poniedziałek 07:00-10:00
środa 07:00-10:00
piątek 07:00-10:00
 
Niepołomice, ul. Kazimierza Wielkiego 119:00-13:00 
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Paderewskiego 87:00-12:00 
Nowy Sącz, ul. Broniewskiego 38:00-11:00 
Nowy Sącz, ul. Nawojowska 39:00-13:00 
Nowy Sącz, ul. Śniadeckich 809:00-13:00 
Nowy Targ, ul. Kolejowa 317:00-9:00 
Nysa, ul. Bohaterów Warszawy 277:30 – 10:30 
Nysa, ul. Celna 287:00 – 10:00 
Oborniki, ul. Piłsudskiego 6210:00-13:00 
Olesno, ul. Małe Przedmieście 1407:00-09:00 
Oleśnica, ul. Kopernika 128:00-11:00 
Olkusz, Al. 1000-Lecia 13środa 9.30-11.00 
Olsztyn, Al. Wojska Polskiego 6207:00-10:30 
Olsztyn, ul. Janowicza 107:00-14:0007:00-11:00
Oława, ul. Chrobrego 64a7:30-11:30 
Opole, ul. Juliana Tuwima 107:00-09:00 
Ostrołęka, ul. 11 Listopada 278:00-11:00 
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Siennieńska 1207:00-11:3008:00-11:30
Ostrów Mazowiecka, ul. Wiejska 1608:00-11:00 
Ostrów Wielkopolski, ul. Strzelecka 5709:00-12:00 
Ostrów Wielkopolski, ul. Wysocka 1310:00-13:00
Oświęcim, ul. Chemików 1b8:00-10:00 
Oświęcim, ul. Garbarska 108:00-10:00 
Piaseczno, ul. Jana Pawła II 4507:00-14:00 
Piaseczno, ul. Kościuszki 1707:00-14:00 
Piastów, ul. Dąbrowskiego 2607:00-14:00 
Piekary Śląskie, ul. Jana Pawła II 61wtorek 08:00-10:00 
Piła, ul. Lotnicza 309:00-11:00 
Piła, ul. Podchorążych 109:00-11:00 
Piła, ul. Średnia 109:00-11:00 
Pisz, ul. Sienkiewicza 407:00-11:00 
Płońsk, ul. Młodzieżowa 1307:00-14:00 
Plewiska, ul. Grunwaldzka 519d10:00-12:00
Pobiedziska, ul. Różana 1f10:00-12:00
Poznań, os. B. Chrobrego 11810:00-12:00
Poznań, ul. Czarnieckiego 210:00-14:00 
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77a10:00-14:00 
Poznań, ul. Hercena 410:00-14:00 
Poznań, ul. Lemierzycka 110:00-13:00
Poznań, os. Marysieńki 2510:00-11:00
Poznań, ul. Mickiewicza 5/409:00-14:00 
Poznań, ul. Promienista 8910:00-11:00
Poznań, ul. Strzeszyńska 6310:00-12:30 
Prabuty, ul. Daszyńskiego 208:00-10:00 
Pruszcz Gdański, ul. Cicha 1208:00-10:00
Pruszków, ul. Bolesława Prusa 1010:00-14:00 
Pszczyna, ul. Bogedaina 508:00-11:00 
Puck, Pl. Obrońców Wybrzeża 608:00-10:00
Puławy, ul. Wojska Polskiego 7a08:00-10:00 
Racibórz, ul. Pocztowa 10awtorek 7.00-10.00
czwartek 7.00-10.00
 
Radom, ul. Batorego 2408:00-10:00 
Radom, ul. Chrobrego 30c07:00-14:00 
Radom, ul. Główna 1107:00-14:00 
Radom, ul. Mickiewicza 607:00-14:00 
Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 1708:00-10:00 
Rawicz, ul. Podmiejska 808:00-12:00
Rokietnica, os. Kalinowe 14a/1110:00-13:00
Rumia, ul. Katowicka 1608:00-10:00
Rybnik, ul. Cegielniana 14wtorek0 07:00-11:00 
Ryki, ul. Karola Wojtyły 68:00-10:00 
Rzeszów, ul. Grunwaldzka 34/110:00-13:00 
Rzeszów, ul. Krzyżanowskiego 6h07:00-11:00 
Rzeszów, ul. Langiewicza 407:30-09:30 
Rzeszów, ul. Zenitowa 507:00-11:00 
Rypin, ul. Nowy Rynek 34 d07:00-11:00
Siedlce, ul. Kochanowskiego 87:00-14:30 
Siemiatycze, ul. 11 Listopada 458.00-11.00 
Sierakowice, ul. Lęborska 27b08:00-10:00 
Skarżysko Kamienna, ul. Zielna 1607:00-12:00 
Skierniewice, ul. Gałeckiego 1b9.00-11.00 
Skoki, ul. Kościelna 9c08:00-11:00 
Słupsk, ul. Jana Pawła II 1a08:00-10:00
Słupsk, ul. Juliana Tuwima 2308:00-10:00 
Słupsk, ul. Wileńska 3008:00-10:00
Sokółka, ul. 1 Maja 248.00-11.00 
Sosnowiec, ul. Wawel 15piątek 9.00-12.00 
Stalowa Wola, ul. Komisji Edukacji Narodowej 12/1107:00-10:3007:00-10:30
Stargard, ul. Wojska Polskiego 2407:00-12:00 
Suwałki, ul. Jana Pawła II 16/U108.00-11.00 
Starogard Gdański, ul. W. Jagiełły 2708:00-10:00
Suwałki, ul. Utrata 4c08.00-11.00 
Swarzędz, Os. Dąbrowszczaków 8/1910:00-13:00 
Swarzędz, ul. Piaski 810:00-13:00
Szamotuły, ul. Dworcowa 1810:00-12:00 
Szamotuły, ul. Dworcowa 3910:00-12:00 
Szczecin, Al. Bohaterów Warszawy 17/207:30-12:0008:00-10:30
Szczecin, ul. 3 Maja 25/27
07:00-12:00
08:00-10:00
Szczecin, ul. Brązowa 6
07:00-12:00
08:00-11:00
Szczecin, ul. Jodłowa 2107:00-11:0008:00-10:00
Szczecin, ul. Polskich Marynarzy 51/107:00-12:00 
Szczecin, ul. Wojska Polskiego 1507:00-11:0008:00-11:00
Szczecinek, ul. Spółdzielcza 607:00-11:00 
Śrem, ul. Chełmońskiego 1a10:00-14:00 
Środa Wielkopolska, ul. Dąbrowskiego 2010:00-13:00
Środa Wielkopolska, ul. Czerwonego Krzyża 210:00-13:00
Świdnica, ul. Dworcowa 508:00-11:00 
Świdnica, ul. Sikorskiego 3107:30-11:30 
Świdnik, ul. Racławicka 108:00-10:00 
Świdwin, ul. Wojska Polskiego 22c08:00-11:00 
Świebodzin, ul. Kilińskiego 708:00-10:00 
Świecie, ul. Wojska Polskiego 64a07:00-11:00
Świnoujście, ul. Dąbrowskiego 407:30-11:0008:00-10:00
Tarnobrzeg ul. Kopernika 21/407:00-10:3007:00-10:30
Tarnogród, ul. Rynek 308:00-10:00 
Tarnowo Podgórne, ul. Sportowa 110:00-13:00 
Tarnowskie Góry, ul. Piłsudskiego 16piątek 09.00-11.00 
Tczew, ul. Jarosława Dąbrowskiego 1108:00-11:00 
Toruń, ul. Fałata 3507:30-11:00
Toruń, ul. Kościuszki 12a07:30-11:00
Toruń, ul. Wyszyńskiego 607:00-11:00
Trzcianka, Pl. Pocztowy 24b09:00-11:00 
Trzebinia, ul. Harcerska 137:00-9:00 
Turek, ul. Korytkowska 209.00-12.00 
Tychy, Al. Bielska 130środa 08.00-10.30 
Tychy, ul. Sikorskiego 101czwartek 08.00-11.00 
Wadowice, ul. Putka 7awtorek 09:00-10:00 
Wałbrzych, ul. Długa 208:00-12:00 
Wałbrzych, ul. Matejki 5a08:00-11:00 
Warszawa, Al. Dwudziestolatków 307:00-14:00 
Warszawa, Al. Jana Pawła II 45a10:00-14:008:00-12:00
Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 79a10:00-14:008:00-12:00
Warszawa, ul. Bukowińska 1210:00-14:00 
Warszawa, ul. Fieldorfa 1010:00-12:00 
Warszawa, ul. Kondratowicza 117:00-14:00 
Warszawa, ul. Lanciego 137:00-14:00 
Warszawa, ul. Lazurowa 877:00-14:00 
Warszawa, ul. Marszałkowska 68/7010:00-12:008:00-12:00
Warszawa, ul. Skoroszewska 117:00-14:00 
Warszawa, ul. Wąwozowa 410:00-14:00
Wąbrzeźno, ul. Wolności 49a07:00-10:30
Wągrowiec, ul. Przemysłowa 40a10:00-12:00 
Wejherowo, ul. Rzeźnicka 1a08.:00-10:00
Wieliczka, ul. Sienkiewicza 3308:00-11:00 
Władysławowo, ul. Średnia 3008:00-10:00 
Włocławek, ul. Kilińskiego 7a07:00-10:30
Włocławek, ul. Matejki 7/907:00-11:00
Wojkowice, ul. PCK 1piątek 8.00-10.00 
Wolbrom, ul. Krakowska 28poniedziałek 7.00-10.00  
Wołomin, ul. Osiedle Słoneczna 47:00-14:00 
Wrocław, Pl. Grunwaldzki 18-2010:00-14:00 
Wrocław, Pl. Św Macieja 88:00-12:00 
Wrocław, ul. Dokerska 2a9:30-13:30 
Wrocław, ul. Kiełczowska 7010:00-14:00 
Wrocław, ul. Krzycka 948:00-12:00 
Wrocław, ul. Mińska 58:00-12:00 
Wrocław, ul. Młodych Techników 78:00-12:00 
Wrocław, ul. Olszewskiego 218:00-12:00 
Wrocław, ul. Oławska 148:00-12:00 
Wrocław, ul. Opolska 13110:00-14:00 
Wrocław, ul. Ostrowskiego 39:00-13:00 
Wrocław, ul. Sienkiewicza 1108:45-12:45 
Wrocław, ul. Swojczycka 6910:00-14:00 
Wrocław, ul. Traugutta 142/U/28:00-12:00 
Wrocław, ul. Weigla 1210:00-14:00 
Wrocław, ul. Zakładowa 11h10:00-14:00 
Wrocław, ul. Żelazna 348:00-12:00 
Września, ul. Legii Wrzesińskiej 23c10:00-12:00 
Wschowa, ul. Ks. Kostki 338:00-12:00 
Wysokie Mazowieckie, ul. Szpitalna 2a/28.00-11.00 
Wyszków, ul. Pułtuska 277:30-11:15 
Zabierzów, ul. Krakowska 2327:00-12:00 
Zabrze, ul. Bohaterów Warszawskich 11czwartek 7.00-12.00 
Zakopane, ul. Chyców Potok 2610:00-12:00 
Zakrzew, Zakrzew 41a7:00-13:00 
Zambrów, ul. Magazynowa 98.00-11.00 
Zamość, Al. Jana Pawła II 198:00-10:00 
Zamość, ul. Partyzantów 98:00-10:00 
Zamość, ul. Peowiaków 18:00-10:00 
Ząbki, ul. Targowa 137:00-14:00 
Zgierz, ul. Hoża 49.00-13.00 
Zgorzelec, ul. Ignacego Daszyńskiego 688:00-12:00 
Zielona Góra, ul. Anieli Krzywoń 28:00-12:00 
Zielona Góra, ul. Chopina 218:00-12:00 
Zielona Góra, ul. Konstytucji 3 Maja 138:00-12:00 
Zielona Góra, ul. Kupiecka 228:00-12:00 
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 998:00-12:00 
Zielona Góra, ul. Zamenhofa 278:00-11:00 
Żagań, ul. Długa 1,1a,1b/5u8:00-11:00 
Żary, ul. Moniuszki 2a8:00-12:00 
Żukowo, ul. Sienkiewicza 1408:00-10:00 
Żyrardów, ul. Wysockiego 97:30-12:007:30-11:00
Żywiec, Al. Piłsudskiego 46środa 9:00- 10:00 
Żywiec, ul. Garbarska 10wtorek 9:00-10:30 


Przed udaniem się do placówki, uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy wybrany Punkt Pobrań pracuje w swoich standardowych godzinach. Aktualności z Punktów Pobrań można sprawdzić TUTAJ.