22 marca 2019 - Przeczytasz w 1 min

Aplikacja Symptomate: Twój doradca w obszarze zdrowia

Spis treści:

  Według analityków 3 na 4 osoby dorosłe poszukuje informacji na temat zdrowia w Internecie. Niepokojące objawy należą do najczęstszych zapytań w popularnych wyszukiwarkach. Symptomate to aplikacja, która powstała z myślą o osobach, poszukujących ogólnych informacji na temat symptomów różnych schorzeń. Celem Symptomate jest ocena objawów ponad 800 jednostek chorobowych i rekomendacja dalszego postępowania.

   

  Jak to działa?

  Aplikacja Symptomate, podobnie jak lekarz, zadaje pytania i na bieżąco analizuje Twoje odpowiedzi. Wystarczy kilka chwil, aby dowiedzieć́ się̨ czy i jak poważne są Twoje objawy i z jakim lekarzem należy się skontaktować.

  Dzięki współpracy z DIAGNOSTYKĄ, aplikacja Symptomate poinformuje Cię też o rekomendowanych testach laboratoryjnych związanych ze zgłoszonymi objawami. Po skorzystaniu z Symptomate, możesz wydrukować listę badań, których realizacja jest możliwa w Punktach Pobrań DIAGNOSTYKI.

   

  Czy aplikacja Symptomate to narzędzie, któremu można zaufać?

  Aplikacja Symptomate to sztuczna inteligencja, używa innowacyjnej technologii stale udoskonalanej przez zespół lekarzy od 2012 roku. Lekarze współpracujący z Symptomate dokładnie sprawdzają̨ jakość́ informacji, które przekazuje aplikacja. Dzięki indywidualnemu podejściu, aplikacja reaguje na odpowiedzi użytkownika i zadaje pytania dopasowane do konkretnego przypadku.

   

  Ważne!

  Z aplikacji mogą korzystać jedynie użytkownicy pełnoletni.

  Wywiad to nie diagnoza, ma charakter wyłącznie informacyjny, nie jest poradą konsultacją lub diagnozą lekarska. Nie używaj w nagłych przypadkach. W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia natychmiast zadzwoń na pogotowie.

  Twoje dane są̨ bezpieczne. Informacje, które podasz nie są  nikomu udostępniane. Wywiad jest anonimowy, a Ty nie musisz się̨ logować.

  Zapraszamy na Symptomate.com