Aplikacja Symptomate: Twój doradca w obszarze zdrowia

Redakcja Diagnostyki


Udostępnij

Według analityków 3 na 4 osoby dorosłe poszukuje informacji na temat zdrowia w Internecie. Niepokojące objawy należą do najczęstszych zapytań w popularnych wyszukiwarkach. Symptomate to aplikacja, która powstała z myślą o osobach, poszukujących ogólnych informacji na temat symptomów różnych schorzeń. Celem Symptomate jest ocena objawów ponad 800 jednostek chorobowych i rekomendacja dalszego postępowania.

 

Jak to działa?

Aplikacja Symptomate, podobnie jak lekarz, zadaje pytania i na bieżąco analizuje Twoje odpowiedzi. Wystarczy kilka chwil, aby dowiedzieć́ się̨ czy i jak poważne są Twoje objawy i z jakim lekarzem należy się skontaktować.

Dzięki współpracy z DIAGNOSTYKĄ, aplikacja Symptomate poinformuje Cię też o rekomendowanych testach laboratoryjnych związanych ze zgłoszonymi objawami. Po skorzystaniu z Symptomate, możesz wydrukować listę badań, których realizacja jest możliwa w Punktach Pobrań DIAGNOSTYKI.

 

Czy aplikacja Symptomate to narzędzie, któremu można zaufać?

Aplikacja Symptomate to sztuczna inteligencja, używa innowacyjnej technologii stale udoskonalanej przez zespół lekarzy od 2012 roku. Lekarze współpracujący z Symptomate dokładnie sprawdzają̨ jakość́ informacji, które przekazuje aplikacja. Dzięki indywidualnemu podejściu, aplikacja reaguje na odpowiedzi użytkownika i zadaje pytania dopasowane do konkretnego przypadku.

 

Ważne!

Z aplikacji mogą korzystać jedynie użytkownicy pełnoletni.

Wywiad to nie diagnoza, ma charakter wyłącznie informacyjny, nie jest poradą konsultacją lub diagnozą lekarska. Nie używaj w nagłych przypadkach. W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia natychmiast zadzwoń na pogotowie.

Twoje dane są̨ bezpieczne. Informacje, które podasz nie są  nikomu udostępniane. Wywiad jest anonimowy, a Ty nie musisz się̨ logować.

Zapraszamy na Symptomate.com